Kpt. Jaroše 2876, Tábor
Stomatologická ordinace

Všeobecná zdravotní pojišťovna, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Zobrazit ostatní zubařů v okolí

Umístění: Stomatologická ordinace

K paní doktorce jsme chodili od mala. Vždy jsem její péči vnímala dobře, navíc tam byla taková rodinná atmosféra. Vše se jevilo dobře (až na pár věcí, které mi neseděly, třeba to, že mi dr. odmítala dávat bílé plomby), což ale skončilo ve chvíli, kdy jsem začala chodit k jinému zubaři v Praze. Bylo zjištěno, že nemám dobře udělané žádné plomby, a že je jejich vekikost i zbroušení ohrožující pro moje zuby. Musela jsem vše postupně nechat vyměnit, přičemž se po odkrytí starých zákroků ukázalo, kolik věcí špatně na zubech bylo provedeno. Stálo mě to opravdu hodně bolesti i peněz. A to jen proto, že mi bylo "blbé" odejít. Ale jsem ráda, že se tak stalo, protože jinak bych o zuby přišla. A to mi bylo řečeno několika dalšími odborníky, kteří ten stav viděli. Paní dr. bych určitě nedoporučila :(.

U paní doktorky jsme celá rodina od začátku její stomatologické kariéry v ulici Kap. Jaroše. Při každé prohlídce vnímám její nabývající profesionalitu a jsem velmi spokojená a vděčná, že jsme s celou rodinou neváhali a přešli jsme k novému začínajícímu odborníkovi.

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem maximálně spokojená a zbytek rodiny také

přístup p.doktorky i sestřičky je profesionální a zároven velmi lidský, dokonce se s přístupem p.doktorky nebojím zubaře :) a jsem maximálně spokojena. Ačkoli můj chrup byl opravdu v hrozném stavu, ted po skvělé odvedené práci paní doktorky i p.laborantky si můžu dát cokoli i se zase smát od ucha k uchu :)

Už mnoho let naprostá spokojenost. Žádná negativní zkušenost. Kdyby se člověku dostalo stejného přístupu i v ordinacích jiných lékařů, hned by bylo lépe.

S odborností a přístupem lékaře i sestry spokojenost.
Návštěvy bez stresování (ťuk, ťuk), tak aby to vydrželo co nejdéle, alespoň dokud bude něco v peněžence, snad tam bude ubývat pomaleji než vlastních zubů v ústech.

Výborný přístup, plná spokojenost :-)

Všechno tak jak má být = plná spokojenost.

Je supr

Vždy pečlivé vyšetření a výborná péče, celkově výborný přístup a péče. Lze jen doporučit.