Adresa

Stomatologická ordinace
Kpt. Jaroše 2876, Tábor

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

15 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
B
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Skvělá zubařka. Skvělá, protrpěla jsem si dříve dost a jsem zde moc spokojená. Paní zubařka je velmi pečlivá.

J
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace Jiný

Bohužel nemůžu paní doktorku doporučit:-( chodila jsem k ní celé dětství a odejít bylo snad nejlepší rozhodnutí. Všechny zákroky od ní mi nový zubař předělal. Mrzí mě, že mě něčí léčba a její pozůstatky stali tolik peněz a bolesti.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Z
Ověřený profil
Umístění: Stomatologická ordinace

K paní doktorce jsme chodili od mala. Vždy jsem její péči vnímala dobře, navíc tam byla taková rodinná atmosféra. Vše se jevilo dobře (až na pár věcí, které mi neseděly, třeba to, že mi dr. odmítala dávat bílé plomby), což ale skončilo ve chvíli, kdy jsem začala chodit k jinému zubaři v Praze. Bylo zjištěno, že nemám dobře udělané žádné plomby, a že je jejich vekikost i zbroušení ohrožující pro moje zuby. Musela jsem vše postupně nechat vyměnit, přičemž se po odkrytí starých zákroků ukázalo, kolik věcí špatně na zubech bylo provedeno. Stálo mě to opravdu hodně bolesti i peněz. A to jen proto, že mi bylo "blbé" odejít. Ale jsem ráda, že se tak stalo, protože jinak bych o zuby přišla. A to mi bylo řečeno několika dalšími odborníky, kteří ten stav viděli. Paní dr. bych určitě nedoporučila :(.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


H
Ověřený profil

U paní doktorky jsme celá rodina od začátku její stomatologické kariéry v ulici Kap. Jaroše. Při každé prohlídce vnímám její nabývající profesionalitu a jsem velmi spokojená a vděčná, že jsme s celou rodinou neváhali a přešli jsme k novému začínajícímu odborníkovi.


E
Ověřený profil

S paní doktorkou i se sestřičkou jsem maximálně spokojená a zbytek rodiny také


S
Ověřený profil

přístup p.doktorky i sestřičky je profesionální a zároven velmi lidský, dokonce se s přístupem p.doktorky nebojím zubaře :) a jsem maximálně spokojena. Ačkoli můj chrup byl opravdu v hrozném stavu, ted po skvělé odvedené práci paní doktorky i p.laborantky si můžu dát cokoli i se zase smát od ucha k uchu :)


P
Ověřený profil

Už mnoho let naprostá spokojenost. Žádná negativní zkušenost. Kdyby se člověku dostalo stejného přístupu i v ordinacích jiných lékařů, hned by bylo lépe.


Ověřený profil

S odborností a přístupem lékaře i sestry spokojenost.
Návštěvy bez stresování (ťuk, ťuk), tak aby to vydrželo co nejdéle, alespoň dokud bude něco v peněžence, snad tam bude ubývat pomaleji než vlastních zubů v ústech.


Výborný přístup, plná spokojenost :-)


L

Všechno tak jak má být = plná spokojenost.


Došlo k chybě, zkuste to znovu