Adresa

Praktický lékař stomatolog
Stojanova 8a, Opava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

K pani doktorce chodim rok,je velmi pečliva razna a hbyta. Smlouvy s pojištovny uz ma,ale ne ze vsemi.Co se tyce ceniku za nadstandartni peci tak je levnejsi nez u ostatnich zubaru. Vylecila mi zuby a vysla mi ve vsem vstric, Umrtveni pouziva. Vrele doporucuji.

K paní doktorce chodím cca 30 let, je nejlepší.

Dobrý den, tak já chválu skazím, i v dnešní moderní době, kdy už se nevidí zákrok bez umrtvení si paní doktorka libuje v zákrocích bez umrtvení. Znám ji taky z dob minulých, s horším jednáním tenkrát jsem se nesetkala, když jste sténal u neomrtveného plombování a podobně, seřvala vás jak se patří. Teď se chová lépe protože si musí hlídat zákazníka, to je jasné, ale drsňačka stejná, žádná jemnost v rukou.díky


velmi milá paní doktorka, co mě zbavila "strachu ze zubaře". Můžu jen doporučit.


chodila jsem poctivě k bývalému stomatologovi na prevenci,za plomby jsem stejně platila,i když pan doktor měl smlouvu s mou zdravotní pojišťovnou a stále jsem měla problémy.Paní doktorka mi chrup pečlivě vyšetřila,našla mi 6 kazů/předchozí prohlídka před 3 měsíci/,zuby spravila a problémy přestaly.Její práce je kvalitní a plomby nevypadávají.Za většinu ošetření se u ní platí,ale nejsou to žádné obrovské sumy/po srovnání s jinými zubaři a ti mají smlouvy s pojišťovnou/.Je přísná na hygienu,ale pokud nejste lajdák jako já,brzy uznáte,že má pravdu a dokáže vám vyléčit i krvácení z dásní.A navíc-za své plomby ručí,ale ještě jsem nic nemusela reklamovat.Vřele doporučuji všem.kterým záleží na vlastních zubech!


H

Paní doktora je velmi příjemná a vstřícná. Je odborníkem na svém místě. Pacient se může spolehnout, že od ní odejde vyléčen. Je velice pečlivá zodpovědná. Bohužel, ale jediná vada na kráse je, že nemá uzavřené smlouvy s zdravotnímí pojišťovnami. Takže vaše peněženky dostanou zabrat.


Došlo k chybě, zkuste to znovu