Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Chodim k pani doktorce do Mephacentra s tehotenskou cukrovkou jiz podruhe a mohu jen chvalit. Je velmi mila, vstricna, vyslechne, vse pekne vysvetli a stejne tak i sestra. Chodim tam na kontroly rada.

Kdysi jsem k paní doktorce chodila do obezitologické poradny. To ještě pracovala v nemocnici na Fifejdách. Přišla jsem za ní, protože jsem chtěla bandáž žaludku. Pamatuji se ještě dnes na to jak se smály se sestrou s tím, že to by chtěli všichni, že když nezhubnu klasickou metodou tak mi nepomůže ani bariatrie. Tak jsem tam nesmyslně 2 roky chodila, vyhodila jsem tisíce za Meridii, Adipexy a podobné preparáty. Až jsem se tedy sebrala a dokorku obešla s tím, že jsem kontaktovala pracoviště, kde tyhle zákroky provádí. No dnes je to už pár let, kdy mám po resekci žaludku. Naštěstí se slova doktorky, která mi věštila, že nebudu moct zhubnout ani po bariatrické operaci nevyplnily a já mám dole 72 kilo. 3 roky si váhu držím. Chápu, že bariatrie jim ubírá na klientech, proto má asi na tohle stejný názor jako doktorka C, z televize ale měla by být schopná odlišit lidi, kteří potřebují zhubnout pár kilo a lidi, kteří prostě svojí morbidní obezitu sami nezvládnou a ze své praxe jistě ví, že tu zhubnoutou váhu si udrží jenom mizivé % z nich.

Velice dobrá a hodná lékařka. Doporučuji je lidská a velmi ochotná.