Bc. Fyzioterapie ZČU FZS Plzeň, 2010
Praxe ve Fakultní Nemocnici Královské Vinohrady v Praze, oddělení léčebné rehabilitace, 2011
Mgr. F...

• fyzioterapeut

Umístění: Šárka Langa Fyzio fyzioterapie

Vynikající profesionální přístup, úleva už po první návštěvě. Šárka vše dobře vysvětlí a ukáže cviky, jak bolestem předcházet. Doporučuji.

Umístění: Šárka Langa Fyzio Rehabilitácia po ASK menisku.

Šárku mi odporučil doktor po operácii menisku na ľavom kolene a musím povedať, že to bola jednoznačne najlepšia voľba.
Oceňujem predovšetkým veľmi príjemné vystupovanie a skutočne profesionány prístup a kokmunikácia. Každý cvik trpezlivo vysvetlí a dbá na správne prevedenie. V rámci rekonvalescencie pod jej vedením cítiť veľký progres.

Umístění: Šárka Langa Fyzio Bolestivá klenba

Dlouho jsem vybírala fyzioterapeuta a jsem velice ráda, že jsem se k Šárce Langa objednala. Šárka je velice sympatická a empatická žena s profesionálním přístupem. Vše umocní prostředí, které je dokonale harmonické. Rozhodně Šárku doporučuji!

Umístění: Šárka Langa Fyzio bolest v rameni

Na základě doporučení MUDr. Zemana jsem před operací ramene navštěvoval Šárku Langa, pro zvýšení hybnosti ramene. Před operací bylo perfektně rozhýbané, a po operaci jsem už po dvou týdnech téměř normálně fungoval. Díky tejpování mi rychle zmizela 15 cm velká modřina. Naprostá spokojenost díky jejímu profesionálnímu a pozitivnímu přístupu a individuální snaze co nejlépe pomoci. Velmi doporučuji :-)

Umístění: Šárka Langa Fyzio Svalová hypertenze

Ma dcera (3 měsíce) měla podezření na svalovou hypertenzi a snažila jsem se pro ni udělat to nejlepší. Proto jsem s ni navštívila na doporučení paní Langu a její dobrá pověst se potvrdila. Pomohla nám naučit se cviky velmi rychle a výsledek cvičení byl efektivní. Dcerka je již v pořádku a přílišné svalové napětí zcela zmizelo. Mohu jen doporučit.

Umístění: Šárka Langa Fyzio pooperační rehabilitace

Paní Langu jsem vyhledala po operaci předního křížového vazu, její přístup je velmi profesionální a individuální, prostředí je příjemné a moderní, můžu návštěvu paní fyzioterapeutky jen doporučit.

Umístění: Šárka Langa Fyzio bolest páteře

Paní Langu jsem navštívila před více než rokem pro opakované bolesti páteře. Opakovaně ji navštěvuji, protože jako jediná mne zbavila mnohaletých problémů se zády. Odnaučila mne špatné stereotypy chůze a sezení a ukázala účinné cviky pro posílení svalů v oblasti páteře. Díky jejím masážím mám páteř v dobré kondici. Vřele ji doporučuji.

Umístění: Šárka Langa Fyzio pooperační rehabilitace

Šárku Langa mohu jen doporučit, byl jsem u ni po operaci s kolenem. Diky jejím cviceni koleno dělalo rychle pokroky, skvěle vše vysvětlila - jak cvičit a čemu se vyhýbat aby byla rekonvalescence co nejefektivnější (i sám doktor byl překvapený jak rychle se koleno lepší). Take prostředí a přístup byl na vysoké úrovni.

Umístění: Šárka Langa Fyzio fyzioterapie

Sarka je velmi mila, ochotna a rozumi sve praci. Byla jsem u Sarky s malym synem s klenbou u nozicek a paradne nam pomohla a syn se vubec nestydel! Velice doporucuji

Umístění: Šárka Langa Fyzio Lower back problem

I have chronical lower back problem and visited Sarka Langa Fyzio. I was impressed by the professionalism and the fact that she didn't give attention just to relief the pain on my back but she insisted finding the reason behind my problem. I strongly recommend her.