Praktický lékař pro dospělé
Klicperova 15, Olomouc

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Chodíme celá rodina k p.doktorce snad více než 25 let a nikdy bych neměnila!!!!!!Ona i sestřička super ženské

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

100 lidí, 100 názorů.
Za 10 let jsem se nesetkal s lepší paní doktorkou a to jsem prošel půl olomouce. Paní sestřička je sice občas svéráz, ale že by to byla taková hrůza jak se tady popisuje v některých názorech :-D. Za mne super.

Paní doktorka by neměla zaměstnávat sestru Ilonu.
Jednak tato nepříjemná sestra velice poškozuje pověst paní doktorky,
jednak je zřemé, že je již velice znechucena svojí prací - pacienty
Což dává to nepokrytě najevo svojí mimikou, neochotou, obracením očí v sloup, odpovídáním na půl úst, mrzutostí,...
V laboratořích je známé, že dělá chyby v žádankách, které vypisuje nepozorně, s chybami.

Neuvěřitelným způsobem mě před léty začaly bolet záda. Šel jsem za paní doktorkou, vlastně jsem se plazil po zemi. Přestože to mám kousek od domu, cca 10 minut, trvalo mi to dvě hodiny. Sestra mě však vykázala zpět domů, jelikož jsem si v tom stavu zapoměl vzít 30 Kč na regulační poplatek. Prchejte dokud je čas!

odborně zdatná,řeší vše přesně a rychle

Nemůžu než nedoporučit, v nejbližších dnech jdu hledat nového lékaře...většinou si určím diagnozu sám a ještě za to platím 30 Kč. Doktorka se mi vždy maximálně podívá do krku a když už mě třeba poslechne, tak se neobtěžuje ani vstát, ale já se kolem ní musím točit jak holub na báni...velmi špatný přístup a když vidím ty pozitivní komentáře, tak mám pocit, že ti lidé si tam chodí maximálně pokecat...

Jsem velice spokojena,

Velmi dobrá lékařka, co člověk, to jiný názor, já jsem spokojena.

Paní doktorka ví!!!! Vždy mi určila diagnozu přesně! Ze židle, stejně jako ostatní lékaři! Nepracuje s gynekologickými kleštěmi, mikroskopem aj. které by pak musela odkládat!
Je mojí praktickou lékařkou 20 let a nehodlám ji měnit.
Bohužel, ale nejspíš neví, že v její nepřítomnosti sedí na její židli sestra. A to je pak nářez! Případný zastupují doktor, ten někde jen pípá nesměle.
Toto by paní doktorka neměla sestře dovolit!

Nejlepší doktor co znám.