Klicperova 15, Olomouc
Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka by neměla zaměstnávat sestru Ilonu.
Jednak tato nepříjemná sestra velice poškozuje pověst paní doktorky,
jednak je zřemé, že je již velice znechucena svojí prací - pacienty
Což dává to nepokrytě najevo svojí mimikou, neochotou, obracením očí v sloup, odpovídáním na půl úst, mrzutostí,...
V laboratořích je známé, že dělá chyby v žádankách, které vypisuje nepozorně, s chybami.

Neuvěřitelným způsobem mě před léty začaly bolet záda. Šel jsem za paní doktorkou, vlastně jsem se plazil po zemi. Přestože to mám kousek od domu, cca 10 minut, trvalo mi to dvě hodiny. Sestra mě však vykázala zpět domů, jelikož jsem si v tom stavu zapoměl vzít 30 Kč na regulační poplatek. Prchejte dokud je čas!

odborně zdatná,řeší vše přesně a rychle

Nemůžu než nedoporučit, v nejbližších dnech jdu hledat nového lékaře...většinou si určím diagnozu sám a ještě za to platím 30 Kč. Doktorka se mi vždy maximálně podívá do krku a když už mě třeba poslechne, tak se neobtěžuje ani vstát, ale já se kolem ní musím točit jak holub na báni...velmi špatný přístup a když vidím ty pozitivní komentáře, tak mám pocit, že ti lidé si tam chodí maximálně pokecat...

Jsem velice spokojena,

Velmi dobrá lékařka, co člověk, to jiný názor, já jsem spokojena.

Paní doktorka ví!!!! Vždy mi určila diagnozu přesně! Ze židle, stejně jako ostatní lékaři! Nepracuje s gynekologickými kleštěmi, mikroskopem aj. které by pak musela odkládat!
Je mojí praktickou lékařkou 20 let a nehodlám ji měnit.
Bohužel, ale nejspíš neví, že v její nepřítomnosti sedí na její židli sestra. A to je pak nářez! Případný zastupují doktor, ten někde jen pípá nesměle.
Toto by paní doktorka neměla sestře dovolit!

Nejlepší doktor co znám.

stejskal velice spokojený klient paní doktorky Frankové

nechápu hodnocení některých přispěvatelů-paní doktorka Franková je velice dobrá doktorka,s perfekním přístupem k pacientovi,vždy poradí co je pro pacienta nejlepší. Toto je můj už 3 praktický lékař a můžu říct, že nejlepší co jsem zatím zažil. Právě proto jsme u paní doktorky celá naše rodina. A co se týká výběru regulačního poplatku, tak ten jistě paní doktorka nevymyslela - to si musíte stěžovat někdě jinde. Paní doktorka musí pouze dodržovat zákon, který ji ukládá vybírat tento nesmyslný poplatek.

paní doktorka se ani nezvedne a sestra se chová jako by ji patril cely svet