Nemocnice Říčany
Smiřických 315/26, Říčany

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice Říčany Jiný

Zkušenost 2019 a 2022. Doktorka při prohlídce úrazu / poranění ani nevstane od stolu a zhodnotí během pár sekund že vzdálenosti cca 1,5 m. Hlavně co nejrychleji vypakovat pacienta ven,i když je skoro prázdná čekárna. Ve zprávě pak popíše jaké úkony se dělaly, přitom nic takového ona ani sestra neprovadely. Empatie nula, komunikace nepříjemná.

Umístění: Nemocnice Říčany Jiný

S paní doktorkou jsem jednala dvakrát a bohužel musím napsat, že jsem byla nespokojená. Empatie a ochota rozhodně nejsou její silné stránky. Povahu úrazu jsem se dozvěděla až ze zprávy, paní doktorka nic nevysvětlila, poranění si ani neprohlédla, nevstala vůbec ze židle. Sestřička bohužel jela na stejné vlně.

Jsem velice ráda,že v Říčanech na chirurgii pracuje takový člověk,jako je paní doktorka Kostlivá.Má nejen naprosto profesionální přístup,ale také lidský na rozdíl od některých jejích kolegů a za to ji jsem velmi vděčná.

Dnes jsem byla u paní doktorky a výše uvedená hodnocení sedí na 100%. Jsem ráda, že máme takovou paní doktorku v Říčanech.

Vystřídala jsem snad všechny chirurgy v Říčanech,ale tato doktorka je nejlepší ze všech. Vždy,když jdu do ordinace doufám,že tam potkám ji. Vždy vše vysvětlí,vše udělá pečlivě a oproti ostatním doktorům se k pacientům chová mile a opatrně.

Velmi příjemná a profesionální.

Dnes jsem byl u paní doktorky poprvé a musím konstatovat, že to bylo příjemné překvapení. Paní doktorka byla velice ochotná a komunikativní. Jen tak dál!

Eva Mikešová, Novák František i klíchová budou pravděpodobně jedna a ta samá osoba,neboť jejich IP adresa je totožná /BG.EBK.EK.CGC/

Paní doktorka je velmi milá, velká odbornice, moc trpělivá a příjemná. Je radost ji potkat v ordinaci.

paní doktorka je profík, který má i srdce. Díky, že je!