Praktický lékař pro děti a dorost
U Osmistovky 1394, Karviná

Velmi hodná,úžasná paní doktorka chodila jsem k ni jako malá pak i moje 3 dcery.Nedám na ni dopustit velmi milá,hodná.Člověk na svém místě prostě 1.:-)

Paní doktorka, jak jiní píši ... je určitě super, vždyť si ji tak pamatuji i já z dětství, přihlásila jsem k ní dokonce i syna (už i odhlásila), kdy její pozitivní přístup trval - do doby, kdy dítě skutečně onemocní. Z tohoto důvodu syn skončil dvakrát na JIP a věty typu, co na něm vidíte, vždyť je to zdravé dítě apod. jsou naprosto nemístné.

Paní doktorka Tesařová je mojí obvodní doktorkou už 26 let. Za tuto dobu jsem se u ní nepotkala s neochotou. A co se týká odbornosti, mohu dodat jen to, že Paní doktorka ví, zná a umí. Ve více případech se mi stalo to, že Paní doktorka určila diagnozu vždy přesně, a to, ač se jednalo o mne nebo mé rodiče, aještě neměla žádné výsledky odborného vyšetření. Nikdy nic nepodcení!!!
Pyszná Anna

Já můžu jen souhlasit.Byla to má dětská doktorka a ted je doktorkou mého syna a myslím, že lépe jsem si nemohla vybrat.Je moc hodná, má skvělý přístup, ochotná a obětavá.Taky je mě i mým sourozencům líto, že jsme museli odejít.Je absolutně skvělá.Děkuji za vše.

Na paní doktorku si absolutně nemohu stěžovat,mám s ní zkušenosti ještě když jsem bydlela v Orlové a syn se mi narodil asthmatik a já často jezdila do Karviné na pohotovost.Posléze když jsme se přestěhovali zpět do Karviné,tak jsem byla moc ráda,že je mojí "obvodní".Když jsem byla na tom se synem velmi špatně,nebylo ji za těžko přijít až k nám domů i po práci a to ještě nastupovala večer na pohotovost!Měla soucit a "nešoupla" mi ho hned do špitálu.Synovi bude za chvíli osmnáct a dcera ,které bude dvacet lituje že musela od paní DOKTORKY odejít.Za vše děkuji.

Na paní doktorku jsem natrefila náhodou, když jsem s 4 měsíčním synem navštívila pohotovost. Dnes je mu 13 let a na paní doktorku nedám dopusti, je vstřícná, milá a vždy si věděla rady s našimi neduhy. Za to jí patří můj dík.

Paní doktorku navštěvuji se svými dětmi od jejich narození a doposud jsem neměla s paní doktorkou žádný problém. Mé děti od malinka paní doktorku rády navštěvují. Dětem je dnes sedmnáct a třináct let.