Ord. praktického lékaře stomatologa
Máchova 492, Rumburk

Mně se jeví,jako velmi příjemná,vstřícná a ochotná doktorka,která se ráda přizpůsobí pacientům a své profesi rozumí. Snaží se nezdržovat zbytečnými procedurami,protože ví,že návštěva ordinace tohoto zaměření není pro pacienta nic uklidňujícího a to i v případě,že už v ústech nemá kromě jazyka nic a jde jen na otisky,nebo na zkoušku nových moduritů. Jejích zkušeností a umu využívám již řadu let a mohu ji vřele doporučit všem,kteří potřebují opravdu pomoc se zuby a nechtějí ji jen srovnávat s druhými. BOB.

Paní zubařku v žádném případě nedoporučuí, tedy pokud dnechcete mít v puse místo zubu šílené korunky :-D na ty je totož paní doktorka expert vše se da přeci vyřešit korunkou.... a taky řezání dásní, to jí jde moooc dobře... kdyby to mělo aspoň efekt, ale po přechodu k jinému zubaři rok opravoval co pani doktorka napachala... zavřít a dělat jí to samé... ať ví jaké to je!!!

S paní doktorkou mám jen ty nejlepší zkušenosti a nemohu proti ní říci nic špatného. Zastávám názor, že není člověk ten, jenž by se zachoval lidem všem. Hlavně, když se pracuje s lidmi a ještě v oboru, kde má z lékaře téměř každý strach. Proto pěkný den všem.

Paní doktorku velmi chválím, dělá dobře a rychle. Děkuji

dobrá

K této zubařce jsem chodil 3 měsíce a stačila mi 3 krát opravit během měsíce zub a pokaždé jsem po pár dnech prokousl plombu.Taky nerentgenuje zuby prý má rozbitý rentgen,ale když jí člověk zavolá dělá jako by byla špičková doktorka no co k tomu ještě dodat jen bych si přál,aby přestala ordinovat a neohrožovala zdraví pacientů.

Paní doktorka je velice dobra na protezy, mela jsem ji asi par hodin..posleze jsem zjistila, ze mam akorad odrene patro a zuby mi litaji horizontalne i vertikalne, ve finale mi primo doslova upadly na namesti do snehu. Takze vrele doporucuji, vyhodila jsem tri tisice za korunky, ktere mi za dva mesice odstranila, jelikoz doktorka "prehledla" na rentgenu, ze uz jsou davno zkazene. Ted hledam jineho zubare a od Mudr. Karhankove co nejrychleji pryc. Ted sestrim pet tisic na nove zuby.Jelikoz mam na ne narok az po trech letech.Takze dekuji pani doktrorce za velmi doborou praci v jeji prospech.