Běžný termín

Nýrská 243, Janovice nad Úhlavou

PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

Umístění: PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o. Běžné virózy , operace

S panem doktorem jsem velice spokojená, vždy pomůže, poradí, je velice trpělivý. Komunikuje přirozeně, zodpoví každý dotaz. Zařídí i specialisty včetně domluveni termínů. I když jsem se odstěhovala, stojí mi za to, abych za ním dojížděla 30 km. Více takových lékařů ???? Děkuji

Umístění: PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o. chřipka

Pan doktor se změnil už není tak obětavý,dokonce vás upozorní ,že za půl hodky nebo za pár minut končí ,neporadí ,přijdete s chřipkou ,neposlechne ,nepodívá do krku ,z ordinace se na člověka kterému je zle vyvalí dým cigaretový,nemluví s vámi o vašich potížích.

Umístění: PRAKTICKÉ LÉKAŘSTVÍ Vlčkovi s.r.o.

k panu dr.chodíme celá rodina.Jsme spokojeni.Vše je vysvětleno na každou otázku odpovězeno.Pan dr.je velice příjemný a sestřička také.

Nedá se srovnat s předchozím lékařem ,kterého zajímali klepy ,né zdraví pacienta ,předchozí lékař měl přístup podle nálady a známosti.Tenhle to nerozlišuje ,má skvělý lidský přístup.

Mladý lékař, který se pacientem zabývá bez koukání na hodinky, důkladný a spolehlivý. Co sám nemůže léčit, doporučí odborníka a zajistí i termín. Výborný team se svou sestrou. Na pacienta si vždy vzal tolik času, kolik bylo třeba, aby nenechal nic náhodě. Komunikuje zcela neformálně, což pacient ohodnotí a cítí se dobře. K takovému lékaři mám důvěru.
Dr. Zuckerstein

Velká spokojenost, nejen po odborné stránce, ale i té lidské. Pro pacienta je velice důležité mít důvěru ke svému lékaři. J.K.

Velmi pečlivý a příjemný mladý pan doktor, setřička rovněž skvělá, vřele doporučuji.

MUDr. Rudolf Vlček

Děkuji:-)