MUDr. Rostislav Kozák

Zubař Více

Bystřice nad Pernštejnem 1 adresa

Praktický zubní lékař
Zahradní 271, Bystřice nad Pernštejnem

Dřív jsem pana doktora považovala za dobrého lékaře, ale v posledních letech šla kvalita práce pana doktora značně dolů. Nejenže jeho preventivní prohlídka je hotová do dvou minut, což pochybuji, že něco vůbec může najít v počátečním stádiu. Jeho dalším problémem je jeho nekomunikavost a hlavně zastaralé metody.

Jeho přístup k pacientům je velmi neprofesionální, neochota, nekomunikativnost, i bolestivé a závažné zákroky provedené bez vyžádané lokální anestezie. Neprofesionální práce, nekvalitní materiál. Kvůli jeho přístupu jsem už několik měsíců přemýšlela o změně zubaře, přestože jsem byla u pana doktora od malička, ale odhlásila jsem se bohužel až po velice nezdařilém zákroku, jehož náprava mě stála hodně času i peněz u skutečných odborníků, kteří jen nevěřícně kroutili hlavou nad tím, co viděli. Není bezdůvodné, že pan doktor Kozák má neustále prázdnou čekárnu, ovšem jeho největší výhodou je působení na malém městě, kde nemůže mít velkou konkurenci a na to doplácí zdejší pacienti.

Vždy s úsměvem v ordinaci se snaží pomoci pacientovy,vztřícný,snaživý,pečlivý.

Moc hodný, ochotný a bere ohledy na to, že se někdo zubaře může i bát...Moc mě mrzí, že odešel z Otrokovic:-(Doporučuji.

Výborný lékař,specialista,chodím k němu více jak 20 let a jsem s ním velice spokojen. Doporučuji ostatním pacientům.

Výborný lékař, mohu jen doporučit :)