Romana Pivovarníková, gynekolog Modřice

Gynekolog

Masarykova 1019, Modřice
Gynekologicko porodnická ambulance MUDr. Pivovarníková Romana

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance MUDr. Pivovarníková Romana Jiný

Paní doktorka je prostě úžasná! Řeší věci alternativně bylinkami. I když ode mě bydlí 50 km, vždy za ni rada dojedu, protože takhle skvělý gynekolog široko daleko není! Vřele všem doporučuju! :-)

Umístění: Gynekologicko porodnická ambulance MUDr. Pivovarníková Romana Registrace nového lékaře v místě bydliště

K paní doktorce jsem přešla z důvodu toho, že sídlí v místě bydliště, čímž mi odpadlo dojíždění k jinému lékaři. Prohlídky u paní doktorky byly a jsou bezbolestné. Paní doktorka je velmi empatická a citlivá. Když jsem otěhotněla, věděla jsem, že budu v dobrých rukou.A skutečně tomu tak bylo, po celou dobu těhotenství.
Mohu jen a jen doporučit, nejen pro empatičnost, profesionalitu, ale i to že se snaží najít řešení i alternativní cestou ????

Paní doktorku můžu jen doporučit. Vstřícná, milá, hodná, vždy poradí, pomůže, hledá nejvhodnější řešení. Nikdy mě s mými dotazy neodbyla. Každý problém či léčbu do detailů vysvětlí. Vždy provede důkladné vyšetření, dodržuje objednaný čas. Jsem s ní naprosto spokojená a neměnila bych ji.

S paní doktorkou i sestřičkou jsem byla velice spokojena. Celé moje těhotenství vedla perfektně a vždy dobře poradila.

O

K paní doktorce jsem přešla od jiného lékaře po těhotenství po velmi špatných zkušenostech s ním i ostatním personálem, a jsem za to velmi vděčná! Nyní jsme se přestěhovali cca 60 kilometrů daleko, ale doktorku neměním a ráda k ní dojedu. Je velmi milá, vstřícná, totéž se dá říct i o sestřičce. Beru s sebou i malou dceru, o kterou se setra vždy stará a nemá s dítětem v čekárně žádný problém. Také celkově prostředí je velmi příjemné-žádné čekání, vchází se bez klepání přímo k sestře, výsledky testů se posílají mailem a recepty na antikoncepci pošle na adresu poštou. Je pravda, že jsem zatím neřešila žádné výrazné potíže, takže její chování v těchto otázkách, nemohu posoudit. Jsem velmi šťastná, že jsem našla takhle příjemnou doktorku!

Právě jsem začala chodit k paní doktorce a je úžasná, přátelská a všechno vysvětlí. Má i velmi příjemnou sestřičku. Nadšená jsem byla zejména z toho, že paní doktorce přišlo naprosto normální, že neberu (a nikdy jsem nebrala) HA a ani se mi jí nesnažila nijak nabízet (což dělá většina gynekologů přesto, o jak velmi zdraví škodlivou metodu zabránění těhotenství se jedná). Naopak mi na migrény přicházející spolu se začátkem cyklu doporučila čínskou medicínu. Velice si paní doktorky vážím, je pozitivní a sympatická.

Paní doktorka byla mojí první ženskou lékařkou, a po dvouletém intermezzu u jiné "odbornice" jsem se k ní velmi rychle a ráda vrátila. Kromě toho, co zde již padlo mohu přidat například to, že paní doktorka je přístupná i alternativním řešením, aniž by se vás snažila zlomit, či, jak se stalo mně u již zmíněné "odbornice", ponížit a probudit ve mě pocity viny za své rozhodnutí řešit věci jinak. Rozhodně mohu s čistým svědomím doporučit :-)

Není asi obvyklé, když do této rubriky píše muž, ale proč ne, když jsou páry, které i tyhle záležitosti prožívají společně, což je i náš případ. Partnerka se k paní doktorce zaregistrovala nedávno, ihned v úvodu při objednání jsme se setkali s velmi vlídným, milým a vstřícným přístupem asistentky (sestřičky), což je nesmírně důležitá vizitka paní doktorky. Objednací lhůta byla řádově několik dnů, čas objednání byl přesně dodržený bez čekání, sestřička se nás velmi ochotně ujala, čekárna i ordinace působí velmi útulným, pohodovým dojmem. Paní doktorka nás oba příjemně překvapila svojí vstřícností, profesionalitou, empatií a úrovní na jaké proběhla konzultace, kvůli které jsme za ní přišli. Přítomnost partnera jí po celou dobu návštěvy vůbec nevadila, je to evidentně moderně uvažující lékařka, která pochopila, že doba už je dnes ve vztahu pacienta a lékaře v mnohém jiná, zvlášť pak v tomto citlivém odvětví medicíny. Poskytla nám dostatek času pro rozhovor, partnerku citlivě a přitom pečlivě vyšetřila, s výsledkem nás obeznámila, navrhla jasné, věcné řešení a postup. Nabídla nám navíc komunikaci e-mailem (výsledky, dotazy apod.). Byli jsme tedy maximálně spokojeni s jejím lidským přístupem a profesionalitou a velmi se oba těšíme na další spolupráci s paní doktorkou.
Můžeme ji tedy všem ženám opravdu vřele doporučit, zvláště pak párům, kde muž chce být ženě oporou i po této stránce.
P. S. Mimochodem málokde se dnes stává, že vám lékař, když do navštívíte podá na uvítanou ruku, je to sice zdánlivá drobnost, ale v celkovém dojmu to dokáže udělat velmi mnoho.

Uzasna a vstricna pani doktorka, lidsky pristup a vzdy pomuze a poradi. Velica jemna a empaticka. Zachranila mi zivot, a dodnes k ni chodim velice rada, a naopak se na prohlidky tesim, na rozdil od tech u jinych lekaru. Muzu jenom doporucit!!!

S paní doktorkou jsem velice spokojená. Vedla obě moje těhotenství a to na jedničku. Pokud nastane nějaký problém, tak vše ochotně vysvětlí. Chodím k ní už přes pět let a mohu ji jen doporučit.