Nemocnice TGM Hodonín p.o.
Purkyňova 11, Hodonín

Zobrazit ostatní profily chirurgů v okolí

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o. Jiný

Navštívena chirurgie z důvodu zanícení části obličeje (na ORL vyhodnoceno jako absces) paní doktorka mi vyčinila za souhlasného pokřiku dalších tří protivných sester (!!!), že to na chirurgii nepatří a po dvou hodinách čekání mne odeslala na jiná oddělení - ani se na mě nepodívala a vše vyšetřila ze dvou metrů. Příště radši k veterináři.

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o. Jiný

Pani doktorka vie čo robí, odborníčka, všetko mi vysvetlila, poučila, jasná komunikácia, odborná pomoc, ďakujem.

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o.

Paní doktorka Chladková by neměla vůbec pracovat jako lékař na ambulanci. Je to žena která je arogantní, vždy má pravdu a nikdy si nepřipustí že by se mohla splést. Čekali jsme 3 hodiny jen proto aby nám řekla že jsme zdraví.U paní doktorky jsme byli celkem 3x a popravdě už nikdy k ní nejdeme.

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o.

Pokud bych mohla, ani tu jednu hvezdicku bych ji nedala. Netrpeliva, arogantni zenska, ktera ma furt pravdu. Podle ni je kazdy clovek zdravy a nepotrebuje lekare, protoze kdyz citi clovek bolest, je podle pani doktorky clovek psychicky citlivy. Skoda, ze clovek nema moznost na chirurgicke ambulanci hned rano zjistit, kdo slouzi. Urcite pred registrem by cekarna byla prazdna, tudiz by se projevily zazracne lecitelske ucinky pani doktorky jen pri pohledu na jeji jmenovku.

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o. úraz

Paní doktorka je velice arogantní a necitelná. Za čekání paní doktorka nemůže, ale chování paní doktorky je neomluvitelné, nic nevysvětlí, nemá trpělivost s pacientem. U paní doktorky jsem byla naštěstí pouze jen na šití, ale i to mi stačilo, nepočkala než zabere anestezie a hned začala šít s tím, že se pacienta nezeptala ani na slovo. Vesměs jsem s paní doktorkou nepromluvila ani slovo. Vše pouze se zdravotní sestřičkou, která je pravý opak paní doktorky. Veškerý zdravotní personál kromě paní doktorky byl super.

Nevím zda takovýhle lékaři neměli být raši veterinářem. Paní doktorka nemá ani ponětí o tom co je slušnost a úcta k pacientovi.

X

Jsem ráda, že tento názor nemám pouze já. Byla jsem na pohotovosti a modlila jsem se, aby tam nebyla pani doktorka Chládková, protože jsem s ní měla zkušenost z minulosti. Bohužel při následné kontrole jsem zastihla právě ji. Plně souhlasím s negativnémi názory tady. Podle mě její heslo zní - co nejrychleji se zbavit pacienta. Je opravdu nepříjemná, neosobní až arogantní. Kdyby pracovala sama na sebe, tak by se na 100% neuživila, protože s takovým přístupem pochybuju, že by se k ní někdo rád vracel. Ubírá nemocnici na prestiži.

dlouhá doba čekání - vaří si kávu místo aby brala lidi, diagnózu stanovila pohledem ze 2 metrů...neochotná. Lepší je doktor Zajko, její kolega z nemocniční chirurgie. Ochotný, odborník. Chládkovou nedoporučuji.

MUDr Chládková je bezcitná ,arogantní a ke starým lidem velice neochotná slepice:-(,raději by měla pracovat na pitevně kde zajedno nic neskazí a taky už to hlavně nebude nikoho bolet...

Paní doktorka je citlivá, vždy se dobře orientuje v příznacích a potížích nemocných. Nerozptyluje se při ošetřování zbytečnosmi. Nic nezanedbá. Plně jí důvěřuji.