Purkyňova 11, Hodonín
Nemocnice TGM Hodonín p.o. (mapa)

1.5

Umístění: Nemocnice TGM Hodonín p.o. úraz

Paní doktorka je velice arogantní a necitelná. Za čekání paní doktorka nemůže, ale chování paní doktorky je neomluvitelné, nic nevysvětlí, nemá trpělivost s pacientem. U paní doktorky jsem byla naštěstí pouze jen na šití, ale i to mi stačilo, nepočkala než zabere anestezie a hned začala šít s tím, že se pacienta nezeptala ani na slovo. Vesměs jsem s paní doktorkou nepromluvila ani slovo. Vše pouze se zdravotní sestřičkou, která je pravý opak paní doktorky. Veškerý zdravotní personál kromě paní doktorky byl super.

Nevím zda takovýhle lékaři neměli být raši veterinářem. Paní doktorka nemá ani ponětí o tom co je slušnost a úcta k pacientovi.

X

Jsem ráda, že tento názor nemám pouze já. Byla jsem na pohotovosti a modlila jsem se, aby tam nebyla pani doktorka Chládková, protože jsem s ní měla zkušenost z minulosti. Bohužel při následné kontrole jsem zastihla právě ji. Plně souhlasím s negativnémi názory tady. Podle mě její heslo zní - co nejrychleji se zbavit pacienta. Je opravdu nepříjemná, neosobní až arogantní. Kdyby pracovala sama na sebe, tak by se na 100% neuživila, protože s takovým přístupem pochybuju, že by se k ní někdo rád vracel. Ubírá nemocnici na prestiži.

dlouhá doba čekání - vaří si kávu místo aby brala lidi, diagnózu stanovila pohledem ze 2 metrů...neochotná. Lepší je doktor Zajko, její kolega z nemocniční chirurgie. Ochotný, odborník. Chládkovou nedoporučuji.

MUDr Chládková je bezcitná ,arogantní a ke starým lidem velice neochotná slepice:-(,raději by měla pracovat na pitevně kde zajedno nic neskazí a taky už to hlavně nebude nikoho bolet...

Paní doktorka je citlivá, vždy se dobře orientuje v příznacích a potížích nemocných. Nerozptyluje se při ošetřování zbytečnosmi. Nic nezanedbá. Plně jí důvěřuji.

V tomhle videu jsem se doslechl, že paní doktorka Chládková není sice charita, ale tím zdá se, porušuje Hippokratovu přísahu. Paní doktorko, to se ale nedělá!!

třikrát a dost ,jednou jsem na ni narazil při noční službě za 90kč jsem si nechal vynadat s tím že jsem si to mohl ošetři sám a tělo tu věc co mám zarazenou v noze vyloučí samo,za týden to bylo kvalitně zahnisané takže když vidím její jméno na dveřích odcházím

Chování paní doktorky je opravdu nedůstojné až nechutné.Pokud na ni narazíte, uvidíte ukázku povýšenosti a nechuti k práci s pacientem.Při kontrole se ani nepodívala na problém a do zprávy napsala věci které kolem skutečnosti ani neprošly.

S paní doktorkou jsem se setkala poprvé asi ve dvanácti letech když se mi zapíchla kost z ryby do mandle. Položila mě na stůl a do krku stčila dlouhou věc se světlem na konci..už ani nevim jak vypadal jelikož mi dalo docela zabrat se neudusit. Paní doktorka arogantním tónem řekla, že tam nic nevidí ať si zajedeme na krční. Na krčním jsem otevřela pusu, doktor vzal pinzetu a byla venku...trvalo to asi dvě vteřiny. Při druhé návštěvě už jsem věděla co očekávat a taky jsem se dočkala. Třetí ani žádnou další už u ní rozhodně neabsolvuju, raději si vyžádám jiného lékaře.