Odborný lékař kardiologie
Přívozská 32/1272, Ostrava

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

23.srpna 2005 mi prováděl zákrok-zavedení kardiostimulátoru.Měl jsem to štěstí,že jsem se stal jeho pacientem.Dle mého názoru jde o profesionála s dobrým,lidským přístupem k pacientům.
Po pěti letech mu opět děkuji za jeho úkon a zlaté ruce.
Doporučuji všem!

Pan doktor je kapacita na pravém místě.Jsem mu za mnohé vděčný.Jeho profesionální přístup pro mne mnoho znamenal.Má zlaté ruce...za vše mu děkuji.Jsem rád,že jsem se mohl stát jeho pacientem.Přejí mu mnoho pracovních a osobních úspěchů.

jako jeho mpacient mohu říci,že jsem se setkal s odborníkem na svém místě s velkou erudicí a pochopením k pacientovi

Velmi dobrý specialista,odborník na svém místě.Lidský,vždy vstřícný k pacientovi.Zvlastní zkušenosti všem vřele doporučuji.

Velmi dobry odbornik,ma velmi dobry pristup k pacientovi.Vrele doporucuji vsem.

Velmi dobrý specialista, odborník na svém místě, perfektní diagnosti, vstřícný - prostě bez chyb

Velmi vstřícný lékař s osobním přístupem

Hromotluk se zvučným hlasem je specialistou na svém místě. Dokonalá diagnóza, zlaté ruce operatéra a neustálé sebevzdělávání z něj dělají mistra ve svém oboru. Velice doporučuji.