Ordinace gynekologa
Viaduktova 17, Český Těšín

MUDr. Lipka k mému problému přistupoval velmi pozitivně a vysvětlil mi co při operaci upraví a jak budu po operaci FIT. A taky to tak je. Už nemám žádný problém i po roce na kontrole byl milý a potvrdil že je vše OK. Řekla jsem mu, že má ZLATÉ ČESKÉ RUČIČKY, ale skromně řekl, že to není jeho zásluha, ale že to vymysleli v zahraničí. Přistupuje lidsky, trpělivě a je milý a pozitivní. Díky němu se těším na každou jeho lékařskou kontrolu. Takových človíčků by mělo po světě běhat co nejvíc. Třeba MUDR. Lipkovi budu ze své profese moci zase jednou pomoci i já. SLUŽEBNÍČEK Silvie Hrdá

Navštívila jsem tohoto doktora v těhotenství a velmi, ale opravdu VELMI mě vystrašil bez důvodu. Byla jsem tehdy na začátku těhotenství, pan doktor se díval na monitor, já jsem netrpělivě čekala co mi řekne a on se na mě podíval a s vážnou tváří se zeptal: "Komu všemu jste už říkala, že jste těhotná? " tak to mě opravdu zamrazilo, načež mi potom vysvětlil, že v této fázi přijde o dítě až 20% žen tak abych se moc netěšila a nikomu to ještě neříkala. Celou dobu jsem měla z toho velmi zlý pocit a strach že když mi to takto řekl, že asi není něco v pořádku. Hned pár dní na to jsem vyhledala jiného gynekologa a nedokážete si představit ten rozdíl když se tento doktor na mě vřele usmál a řekl mi: "Budete maminka, všechno je v pořádku'' a vše mi na monitoru ukázal a já jsem odcházela z ordinace s úsměvem od ucha k uchu :-). Pan Lipka pravděpodobně bude opravdu velmi dobrý na řešení gynekologických problémů, to naštěstí nemohu posoudit, ale v tomto případě mě zklamal. Chápu, že je důležité informovat ženu o možných rizicích potratu, ale myslím, že to každá žena dobře ví a velmi se toho bojí a naopak ji přijde velmi vhod pozitivní naladění a uklidnění ze strany lékaře právě v tuto dobu kdy je velmi citlivá.

Je to člověk na svém místě a protože je jen člověk i on má své slabé dny, ale kolik lidí kolem nás jsou LIDMI? Je jich tak málo, ale on mezi LIDI patří a hlavně za to mu patří veliký dík, že se žena u něj cítí jako doma a né v ordinaci.

Nejlepší gynekolog, jakého znám. Vždy byl velmi pečlivý a důkladně se mi věnoval, a to jak u něj v ordinaci, tak v nemocnici. Hrozně mi pomohl v těhotenství. Bohužel jsem se odstěhovala a už k němu nemůžu chodit. Místo něj mám doktorku zmatkářku, takže na kvalitní péči můžu už jen vzpomínat.

Je dobrý gynekolog. Velice příjemný s pozitivním přístupem ke svým pacientkám. Je to 4.lékař, kterého jsem v tomto oboru navštívila a zatím je nejlepší. Bohužel mě velice sklamal v období mého těhotenství. Právě kvůli recenzím a chováním a přístupu k pacientkám v těhu jsem si jej vybrala, ale asi jsem neudělala dobře. Nejdřívě mě otřesně vyděsil, naznačoval, že šance zamlklého těhotenství je velice vysoká (ač mi k tomu nebyl schopen podat jakékoli informace či vysvětlení, proč si to myslí), následně zanedbal velice závažnou komplikaci, při které bych mohla přijít k vážné újmě na zdraví, ale nejen já, ale i mé dítě. Snad je to jen tím,že je poslední dobou velice přetížen. Snad budu moct brzy navýšit na 5*.

Nelze než souhlasit, že je to odborník, který umí najít řešení a skutečně pomoci tam, kde je to možné. Bohužel se na něm odráží jeho vysoké pracovní vytížení - únava se mu zračí ve tváři, ale to je věcí jeho posouzení svých vlastních možností a hranic. Jako negativní článek vidím jeho sestru, která laskavost pouze hraje. Je jízlivá a "křivá".

C

Vynikající doktor a odborník,lidský přístup k pacientkám, který se vidí málokdy, příjemné chování, dokáže vysvětlit veškeré problémy a chová se příjemně, a není namyšlený jako jiní, velmi příjemný člověk. Kdybych takových bylo více, tak by to bylo skvělé.

Č

K p.doktorovi jsem přešla od dr.Štětinského a mohu všem jen doporučit! Má dcera ho nazvala doktorem z "růžovky",myslím,že výstižně! Je skvělý,vyslechne.poradí,o všech změnách informuje,opravdu nejlepší gynekolog ve městě.Je to profesionál.

Z mého pohledu najlepší gynekolog, jakého jsem kdy navštěvovala během svých 54 let. A nebylo jich málo (celkem 6). V čem je dobrý (nejlepší) - hlavně vysvětlí vše o zdravotním stavu, sdělí všechny možné alternativy léčby, velmi lidský a hlavně odborně zdatný.
Dokonce používá i odvědčené léky (babiček), které už dnešní "přechemizovaná" doba nezná a skutečně zabírají (mast vyrobená podle starého receptu, normálně se vůbec nevyrábí)- výsledek více než 100%.
Pane doktore, díky že jste a že jsem se k Vám dostala do péče.
Kostková M.

Tak s panem doktorem už máme dvě děti, je skvělý,jen doporučuji!!! Přeji jemu i jeho skvělé paní sestřičce mnoho zdaru a štěstí a ať se jim daří!!!!!!!!