Adresa

Kadaň
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
28 názorů

Ověřeny pacient

Už 4.roky chodím k tomu to lékaři s problémy se zádami. Výsledek, když potřebuji napíše rehabilitace. Neschopenku však né. Když mně však chytli záda ukrutně, objednala mně sestřička až za 3.týdny a že k němu chodím jí nezajímalo. Bolestmi jsem šílela a nic.Na to je prý praktický lékař. Ten Vám napíše injekce na 5dní a léky na bolesti a pak jen v bolestech čekáte na ortopedii.Ale to je prý všude.
Čekárna je stále plná, na určitou hodinu je objednáno více pacientů, ale ze zkušenosti to chápu, někdy se stane, že přijdou všichni někdy jen jeden z nich. Pravda je, že ikdyž má ordinaci např.od 10,30h. už od 10,20h. bere lidi, to jsem u žádného lékaře nezažila. Pravda je také, že se spoléhá na stará rentgeny. Ikdyž přijdu po roce ve velmi špatném stavu, rentgen mi nový neudělal.Na rovinu mi však také řekne, co má smysl a čemu nedává skoro žádnou šanci na zlepšení. Chodím tam i s dětmi. Takže mám i více zkušeností. Pravda je, že mi připadá rok od roku arogantnější, ale asi záleží na koho a jaké měl lidé před Vámi. Někdo na něj pěje chválu, protože mu pomohl (třeba měl jednoduchou zlomeninu), někdo zase né (protože měl něco co podle něj vypadalo na něco a po pár měsících z toho vylezlo něco jiného). Myslím, že je to také z důvodu, že buď nemá čas, možná i chuť si povídat a přijít na začátek potíží, popř. na všechny příznaky. Které nám obyčejným lidem připadají třeba nepodstatné, ale vzhledem k jiným příznakům můžou ukazovat třeba na jinou nemoc, třeba i na jiný obor.Lidé si v tom fofru většinou na vše nevzpomenou, nebo neuvědomí. Z těchto důvodů dávám neutrální hodnocení.


H
Ověřeny pacient

Pan Dr. Jíra mi kdysi zachránil ruku a díky němu jsem dnes bez větších trvalých následků. Nikdy mu to nezapomenu. Nebýt jeho, tak jsem od 16 let invalida, který po sportu už ani nehlesne....


P
Ověřeny pacient

Musím souhlasit i nesouhlasit s některými názory zde. Díky bohu jsem se žádnou delší dobu u tohoto dr. neléčila, pouze snad někdy v dětství, a to se zlomeninou. Nemohu tedy říci, jestli má Mudr.Jíra dlouhé léčby a bez výsledků, nicméně se domnívám, že kdyby nebyl schopným doktorem, neměl by v čekárně vždy plno lidí. A že by nedodržoval ordinační hodiny, s tím jsem se ještě nesetkala. Ale že pan doktor bezdůvodně zvyšuje hlas na osobu, která ho žádá(telefonicky) o pomoc a která by mu mohla být rodičem, to jsme bohužel zjistili!! Ochota pomoci dlouhodobě invalidnímu člověku je také mizivá, ba dokonce by měl s tím zdržování...Možná je dr.Jíra nepříjemný a arogantní jen na cizí pacienty a na ty své je milý a hodný. Ale pane doktore, jste člověk jako každý z nás, chápu, že můžete mít "svůj den blbec", ale my jsme taky přece jen lidi...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Nevím ale já jsem velmi spokojená.


Ověřeny pacient

Mudr. Jíru znám ještě z nemocnice, kde jsem ležel po úraze s dvěma zlomenými obratli a rozbitým loktem. Vždy byl ke mně příjemný, citlivý a ochotný. Proto jsem ho po letech, kdy se mě začaly obratle ozývat ( což mě vzhledem k mojí nadváze nepřekvapuje ), navštěvovat v jeho ordinaci. Nechal mě udělat všechna dostupná vyšetření. Také mně nejdříve předepsal DONU, ale chápu, že se vždy začíná preparáty nejméně zatěžující organismus. Když to nezabralo, ochotně mi vždy napsal jiný lék, až jsme společně nakonec přišli na ten správný, s kterým moje trvalé poškození v pohodě snáším. Jde o to, co nejlépe s lékařem spolupracovat a nesvádět na něho to , co jsme si způsobili sami úrazem, nebo nadměrným sportem. Některá poškození jsou nevratná.
Když zrušil ordinační hodiny v den, na který jsem byl objednán, osobně mi zavolal ( protože jsem mu do jeho databáze nahlásil svůj telefon ) a přeobjednal.
Já jsem s jeho péčí plně spokojen.


ASi před 15 lety jsem se léčil u pana doktora musím říci že v předchozím příspěvku má zčásti pisatel pravdu říkal mi také abych omezil sport , dostával jsem chondroprotektiva , aby došlo ke zlepšení kloubu , také mi došla trpělivost a odešel jsem k jinému lékaři . Ano léčení pak bylo zcela jiné ASK posléze plastika , bylo mi moc dobře , ale s jedním háčkem asi 5 let , pak se objevily bolesti , navštívil jsem lékaře , který mi provedl plastiku , ten mi sdělil ,že kloub je zničen a že stav je na umělý kloub a na něj že jsem ještě moc mladý. nechtěl jsem se s pokojit s tímto soudem a navštívil jsem klinické procoviště , kde mi verdikt pana doktora jen potvrdili, ptal jsem se proč se toto tedy stalo , dostal jsem zvláštní odpověd , plastika vazu byla zřejmě proveden již v opotřebeném kloubu , caž vedlo jen k jeho dalšímu zničení .Nyní mě moc mrzí to, že jsem na počátku neposlechl , protože s hlediska budoucnosti to bylo zásadní , proto přeji pisateli předchozího příspěvku mnoho štěstí at nedopadne jako já .


doporučuji


Řeči typu: "když nepřestanete sportovat, budet ve třiceti chodit o berlích a ve čtyřiceti budete jezdit na vozíčku" jsem bohužel pár měsíců brala vážně, než mi došla trpělivost a začalo mi vadit každý měsíc docházet na kontrolu, na které se vycházelo z rentgenu dva roky starého a byla mi pokaždé předepsaná Donna, která doopravdy nepomáhala a nebyla zrovna levná. Stačilo navštívit jiného ortopeda, který udělal rentgen, dokonce mě i prohlédl, to u Jíry nebylo zvykem a za 14 dní jsem šla na operaci a dneska skáču a běhám úplně bez problému. Bohužel stejné zkušenosti slýchám ze všechn stran..

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je arogantní, neochotný. Vykazuje si i ošetření, které ve skutečnosti provedeno nebylo. Doporučuji každému jeho pacientovi, aby požádal zdravotní pojišťovnu o výpis přehledu úhrad zdravotní péče. Možná budete velice překvapeni!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Schopný,příjemný lékař.Všem doporučuji.
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti