Velmi kvalitní lékař. Vše vysvětlí, probere, je milý. Při vyšetření je velmi citlivý a vysvětluje co dělá. Když nastane problém, řeší ho. Sestřička také milá. Za mě mohu doporučit.

Za svůj život jsem měla již více lékařů,k tomuto chodím již dlouho a neměnila bych. Je z nich nejlepší! Milý,prijemny,ochotny a vstřícný. A přitom velmi pečlivý,profesionalni a šikovný.Vyslechne,probere problem,vysvětlí léčbu,poradí a snazi se zmírnit strach a nervozitu při vyšetření. Prostě neznám lepšího a moc mu za vše děkuji a přeji mu v životě jen to nejlepší.

je mi 50 let a k panu doktorovi chodím již dostatečně dlouho na to, abych mohla pochválit jeho přístup jak odborný tak i lidský.vždy s vámi mluví upřímně a na rovinu a dívá se vám při tom do očí.máte tak pocit,že vás opravdu poslouchá a problém s vámi řeší.hodnotím na výbornou...

Je skvělý a pečlivý. chodila jsem před ním k jinému Dr a nedá se to srovnávat. Opravdu ho moc doporučuji. Moji kamarádce zjistil rakovinu, kterou jiný doktor zanedbal a sám jí objednal do Kadaně a vše zajistil. Je prostě nejlepší.

S pane doktorem mám špatné zkušenosti. Měla jsem problémy a aniž by mne vyšetřil, mě poslal domů s tím, že mi nic není. Když jsem přišla o týden později s tím, že mé problémy jsou stále horší, zvýšeným hlasem mi řekl, že si své problémy vymýšlím. Odešla jsem k jinému gynekologovi, který mi po vyšetření nasadil antibiotika a vyléčil mne. Být u pana Mruga i nadále, pravděpodobně bych nemohla mít nikdy děti.

Já měla štěstí, že pan doktor ordinuje ve dvou městech a po přestěhování k němu mohu chodit nadále...je to zatím nejlepší lékař, na kterého jsem narazila. A ráda bych vzkázala těm, co tu kazí hodnocení svými "nesouhlasy s komentáři", aby se vyjádřili a neschovávali se jen za obyčejné klikání.

Skvělý gynekolog. S jeho přístupem jsem velice spokojena.

Skvely doktor, ktery mi vzdy rekne, co me ceka a povida si se mnou o vsem moznem, abych nemyslela na vysetreni. Vzdy se mi snazil odpovedet a poradit, kdyz jsem za nim prisla s nejakym problemem. Opravdu velmi sympaticky a kvalitni doktor.
Doufam, ze v jinem meste najdu minimalne stejne dobreho lekare. :)

S tímto panem doktorem jsem spokojená. Vše vysvětlí, takže člověk nemá strach, když jde na nějaký zákrok. vy světlí i jak vás bude léčit, čím a proč. Příjemná je i jeho manželka.

Po nekolikate vymene sveho gynekologa jsem uz nedoufala ,ze lekari berou svou profesi vazne jsem rada ze jsem se mylila!tento lekar je nejlepsi ktereho jsem za radu let poznala je ochotny,nebavi se svami z hora ale snazi se prizpusobit a vysvetlit vse doporucila jsem ho jiz trem znamym a vsechny jsou velice spokojeni a sestricka je take moc hodna- skoda ze takovyhc lekaru v Moste neni vice