Praktický lékař pro dospělé
Radima Drejsla 619, Dobruška

• všeobecný praktický lékař

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Nejlepší lékař kterého znám vřele doporučuji neměnil bych

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Od tohoto pana doktora jsem musela odejít, jelikož mně nasadil 3x za sebou antibiotika, aniž by mi udělal podrobnější vyšetření. I když se na první pohled zdá pečlivý, nakonec vše řeší antibiotiky, a o co se sami nepřihlásíte, neudělá. Mají s ním špatnou zkušenost i další lidé z mého okolí, raději volte někoho jiného. Ani sestřička to nezachrání, když krev odebírá na více pokusů, takže odcházíte děraví jak cedník.

Jenom mi pan doktor řekl, že mám doslova "pofidérní" příznaky. Nakonec se z těchto příznaků vyklubal adenom na hypofýze.

Je to opravdu lékař s dobrým přístupem k pacientům. Nedokáži posoudit odbornost, memám velké problémy ale předpokládám, že je na dobré úrovni. To je názor nejen můj.

Velice doporučuji, pan doktor s úžasným přístupem, milý, usměvavý, stále v dobré náladě. Poradí, pomůže. Nedevalvuje psychickou stránku, jako mají někteří lékaři ve svých léčebných postupech už bohužel zakotveno. Opravdu doporučuji =)

Jsem velice spokojená, milý, mladý, pečlivý!!! Doporučuji každému!!!

Výborný lékař s příjemným vystupováním.Jeho chování k pacientům je na nejvyšší úrovni.Je velice pečlivý.

Je v Dobrušce nejlepčí, pečlivý a milý lékař.

Opravdu výborný lékař!

S tímto PANEM lékařem jsem velmi spokojen,je ochotný,obětavý a jistě velmi vzdělaný ,nedělá mu problém i OBYČEJNÉMU pacientovi vysvětlit věci k jeho problému i tam, kde si jiný lékař myslí,e je pacient nevědomý a tak se s nim nezdruje.Více takových lékařů!!!

5 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, včera jsem byl na tetování a dnes jsem dostal předepsané antibiotika Cotrimoxazol AL forte a zapomněl jsem se o tetování zmínit lékaři. Mohou mít tato antibiotika případně špatný vliv na hojení tetovani? Děkuji.

Tyto antibiotika by neměli dle mého názoru mít špatný vliv na hojení kůže při tetování.
Protože ale tetování neprovádím, nemám s ním takové zkušenosti a tedy bych tuto otázku směřoval na tetovací studio.
Tetování ZDAR a ZDRAVÍ Nazdar!

MUDr. Robert Bejda

Dobrý den, mívám svědění na holeních, ze zadu na stehnech a teď mám na zádech krupičku asi 10 červených pupínků a v obou podpaží mám malé bílé puchýřky. Jiné problémy nepociťuji. Nemůže se jednat o pohlavní nemoc? Popř. o co by se mohlo jednat? Děkuji za odpověď.

při přetrvávání potíží je potřeba, abyste žašel na KOŽNÍ AMBULANCI - "musí to vidět" nejlépe kožní lékař

MUDr. Robert Bejda