Soukromá gynekologická ambulance
Divadelní 3, Cheb

Umístění: Soukromá gynekologická ambulance Těhotenství

Paní doktorka je dobrá jen když vám nic není. Jsem těhotná od začátku krvácení a dr mi řekla ať se na dítě netesim že to nedopadne asi dobře. Po doporučení z nemocnice že mě má více hlídat si přečetla zprávu a rekla mi že termín kontroly měnit nebude že odemne nic nepotřebuje. Vysoký tlak vůbec neřešila, když jsem k ní přišla že opět krvácím řekla mi že co čekám, že u mě to je normální. Ordinační hodiny má od sedmi. Sestra přichází po půl osmé a dr před osmou. Takový přístup jsem ještě nezažila. Vyloženě jí vadilo kdy jsem přišla s problémem. Odešla jsem k jiné dr a nedá se to vůbec srovnat. Kontrola každý týden kvůli vysoce rizikovemu těhotenství. Takže dámy rozmyslete se když otehotnite zda u ní zůstat. Mela jsem zánět v mocaku a sestra mi zavolala že je vše ok a při odchodu k jiné druhé mi p. Mašková řekla tě jsem měla zánět podotýkám po měsíci co byly výsledky.

Jedna známá,která chodí k paní Dr.na gyndu tak byla těhotná,bylo jí špatně a skončila v nemocnici,kde potratila,doktor jí řekl,,že celou dobu jedla antikoncepci,která jí ničila a tělo a mohlo jí to i zabít....kvůli paní doktorce,protože ta jí neudělala ani jaterní testy....a já si uvědomila,že mě je taky vlastně nedělala,naprosto neprofesionální přístup! Nemám už důvěru a chci se odhlásit

C

Jsem s pani doktorkou i se sestrickou moc spokojena,jsou obe mile a vse ochotne vysvetli,Dekuji za peci :)

paní doktorka je velmi milá, diskrétní, dokáže vše vysvětlit tak, aby to bylo pro laika srozumitelné. poradí, vyslechne, pacientku nestresuje, velice pečlivě vše vyšetří, nic neopomene, ordinace i okolní prostory jsou moc pěkné, příjemné. velké díky patří i sestřičce, která toho zvládá opravdu mnoho a i přesto se usmívá a je velmi ochotná a příjemná

Paní doktorka Rita Mašková má přehled o všem novém, je milá, dokáže zbavit pacientky stresu a vše dopodrobna vysvětlí. Na každého si udělá čas. a šetrně vyšetřuje. Vřele všem doporučuji, já bych jinam nešla.

vynikající doktorka

Velmi dobrá gynekoložka .Nadmíru spokojená

Tak já musim říct,že za dobu co nastoupila po mudr.Hovorkové se toho v ordinaci hodně zlepšilo.Paní doktorka se hodně snaží aby už od příchodu do čekárny se pacientky cítily co nejlíp.Nyní už mají pacientky soukromí ve vedlejší místnosti u sestřičky.sestřička také už nechodí do ordinace když paní doktorka vyšetřuje,nýbrž doktorka si pro kartičky chodí k sestře.nyní v létě se ordinace přestěhuje do nových prostorů kde to bude ještě lepší.Já jsem s paní doktorkou maximálně spokojena,vždy mi vyšla vstříc,vřdy dobře poradila a hlavně dobře vyšetřila.Moc jí za péči děkuju Lenka Riedlová

Já si paní dokorku pamatuji z nemocnice: denní , noční - vždycky stejná, s operací se žádná jen tak nevyrovná.K tomu měla doktorka vlídné slovo- jedeš na sál a brzy bude hotovo.Pro naše vylepšené zdraví udělala vše co bylo v jejích silách, ne jedna z nás se pak mohla opalovat na Maledivách.Jí patří dík za nás chebačky a dámy pozor na onkologické "sračky".Navštěvujte její ordinaci a nedejte té nemoci žádnou šanci.PF 2012.

hodná, poctivá a milá paní doktorka