MUDr. Richard Vobořil

Senovážné nám. 1616, České Budějovice

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Umístění: Interní a gastroenterologická ordinace Jiný

MUDr.Vobořil je PAN doktor!
Každý, kdo se k němu dostane, má štěstí. Neznám lepší přístup, povahou pohodář, vyslechne Vás a ještě ke všemu je skvělý specialista. Spousta doktorů by si mělo vzít příklad z tohoto člověka.
Děkuji mockrát za Vaši péči a všem velmi doporučuji!

Pan doktor je velice lidsky a skvely . Ma dobry pristup k cloveku vyslechne a poradi. Vysetreni sem se hodne bala ale ted uz se nebojim pokud je dobry lekar tak vysetreni se nebojte! Doporucuji

Pan doktor je naprosto skvělý! Vyslechne a odborně a hlavně ochotně poradí a pomůže! Odcházela jsem spokojena - doporučuji!!!

Úžasný pan doktor. Vyšetření endoskopem jsem se bála víc jak porodu:-) A ten strach za to nestál. Pan doktor byl velmi citlivý a sestřička hotový anděl. Prostě mohu jen chválit a chválit. Takový laskavý a citlivý přístup, kdyby byl u všech lékařů. Pan doktor konečně přišel na mé problémy s trávením, mockrát děkuji!! Nebýt jeho, trápím se dál, neboť obvodní doktor mou anamnézu prostě nechtěl znát:-(.

Dnes jsem byla na vyšetření u tohoto lékaře, a můžu říci. Je velmi ochotný citlivý k lidem. prostě pohodář, jsem s panem doktorem víc než spokojená. VŘELE DOPORUČUJI!!!!!!

Tohoto lékaře mohu jen doporučit, potvrzuji zájem o vyřešené problému. vyslechne, nic nepodcení. Absolvoval jsem u něj gastroskopii a bylo to tak v pohodě, že klidně půjdu v budnoucnu znovu. Můj problém vyřešen a děkuji mu za to.

Naprosto skvělý přístup, zájem vyřešit problém. S lepším doktorem jsem se zatím nesetkala. Opravdu mohu jen doporučit

Opravdu prijemny pristup!

Vyborný lekar

Super přístup, příjemný doktor i sestřička