Neurologie
Vrchlického 52, Jihlava

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: Neurologie Jiný

Pan doktor je absolutní profík a moc mu děkuji. Jeho empatický přístup je velice uklidňující. Personálu neurologie A patří taktéž poděkování za příkladnou péči.

Umístění: Neurologie Jiný

Pan doktor Pešek je moc hodný, pečlivý a ochotný lékař s odborným a zároveň lidským přístupem k pacientovi. Snaží se opravdu pomoci.

Naprosto neuvěřitelný, přátelský, empatický a lidský přístup pana doktora mne naprosto ohromil. Neskutečně kvalitní lékař a ještě kvalitnější osobnost, povaha. Strašně hodný člověk, kterých se dnes moc nevidí...

Umístění: Neurologie Jiný

V životě jsem nepoznal obětavějšího lékaře. Na všechny pacienty má dostatek času a dokáže najít vždy nejvhodnější řešení. Nikdy neslibuje nereálné , ale dělá vše pro uzdravení pacienta. Jsem rád, že jsem tohoto vzácného člověka poznal .Moc mi pomohl. Pane doktore děkuji!

Umístění: Neurologie Jiný

Velmi účinná léčba. Pan doktor přátelský a vše dokáže srozumitelně vysvětlit. Vřele doporučuji. Ještě jednou děkuji

Umístění: Neurologie Ochrnutí, masivní výhřez meziobratlové ploténky

Pan doktor Richard Pešek je anděl v lidské podobě a díky jeho neskutečné empatii, laskavosti a profesionalitě dnes opět chodím. Slovy se těžko dá vyjádřit, jak moc vám může ve stavu nejhorší bolesti a zoufalství pomoci takovýto přístup, který je laskavý a soucitný. Pan doktor je zázrak! Děkuji za vše, velice si pana doktora vážím.
L. V., Jihlava

Umístění: Neurologie neurologické vyšetření

Pan doktor je náš anděl .Výborný diagnostik a zachránce, zdravý děkujeme za jeho pomoc a poctivost laskavé léčení a rychlé určení diagnozy jsem po operaci krční páteře a díky Panu doktorovi začinám chodit .Děkuji děkuji. Nemocnice Jihlava může bít právem pyšná že má tak schopného a laskavého lékaře .s pozdravem .Jiří .T.

Mudr.Pešek Richard je lékař,kterého si velmi vážím.Ještě nikdy jsem ve svém životě nezažila tak ochotného,laskavého a vynikajícího lékaře jako je právě on.Myslela jsem si,že takový přístup lékaře je možný jen v americkém seriálu!Smekám před tímto lékařem a jihlavákům závidím,co jim jejich nemocnice nabízí za profesionály.

Opravdu výborný lékař! Mohu všem rozhodně doporučit!! Perfektní lékař s úžasným přístupem a neuvěřitelnou schopností se do lidí vcítit. Jsem hrdá,že zrovna on je mým lékařem a nikdy bych ho nevymenila! Opravdu klobouk dolu!!! Hošková Kateřina

nevím jak vyjádřit empatii, laskavost a citlivost, která v nešní době vymírá. Pan Doktor byl a je pro mě Anděl s křídly a tak laskav, až se mi chtělo plakat. Je tak oddán své práce PRO LIDI, že na sebe zapomněl a má Dar jen dávat. Sestřičky kolem něj poletují s úsměvy a člověk si připadá jako v nebi. Je NESKUTEČNÝ. Pane Doktore jsem šťastná, že JSTE. Děkuji. Jitka Kraus.