Praktický zubní lékař a paradontolog
Matouše Václavka 1432, Vsetín

Po přečtení výše uvedených komentářů mám pocit, že jsem asi chodila k jinému lékaři. Ne jenom že má teda naprosto protivnou sestru, která nezvedá telefony, když je jiný pacient na křesle a tím pádem je velmi problematické se objednat, ale místo aby se snažil zub zachránit, tak má dvě možnosti bud se to zlepší a nebo rvát nervy, což mi teda nepřijde zrovna dobrý přístup. Dříve takový nebyl, když ještě neměl klientelu, ale poslední roky je pěkně arogantní, takže jsem změnila lékaře.

Asi 17 let jsme celá rodina u Dr. Pruknera. Moje dcery odcházejí z ordinace pokaždé s úsměvem. Předem upozorní, co bude dělat. Je ne velmi dobrý, ale vynikající !!!!

Vždy pohodový, klidný a ochotný lékař a odborník na svém místě!

ZA SVÝCH 40 LET JSEM NEZAŽIL LEPŠÍHO ZUBNÍHO LÉKAŘE,SKVĚLÝ A OHLEDUPLNÝ PŘÍSTUP K PACIENTOVI,VZORNÁ LÉČBA.
JEHO DLOUHOLETÝ PACIENT B.KŘENEK

S panem Pruknerem mám jen ty nejlepší zkušenosti. U nikoho jiného jsem nezažila tak příjemný a lidský přístup k pacientům. Vždy hledá nejlepší řešení problému, ale nenutí vám to nejdražší, jak mají někteří lékaři bohužel ve zvyku. Od pana Pruknera odcházím vždy s úsměvem.

Má velmi pěkný vztah k pacientům,jeho odvedená práce byla mi vždy k mé spokojenosti,je pečlivý,vstřícný,vážím si ho jako lékaře. neznámý

Velmi dobrý a příjmný lékař. Pěkný přístup k dětem, které vůbec potom nejí strach.

Profesionální přístup, příjemné vystupování. Jsem spokojen.

je prijemny , rekne pacientovi co prave provadi za ukony,mam s nim jen dobre skusenosti

Konečně zubař, se kterým jsem opravdu spokojená. Jak po odborné stránce, tak svým přístupem k pacientům (vždy hovoří o tom, co právě dělá, jestli zákrok ucítím apod.)