Umístění: Poliklinika Karviná Jiný

Pán MUDr. René Donocik bol mojím dlhoročným zubárom a keby som sa nepresťahovala na južnú Moravu, rada by som bola u neho naďalej zaregistrovaná. Pán doktor mal nielen perfektný, profesionálny prístup, ale aj s jeho odborným ošetrením som bola vždy veľmi spokojná.

Umístění: Poliklinika Karviná Zmena zubare

Kvalita prace OK. Ale novi pacienti si dejte pozor! Pod odchodu me zubarky do duchodu jsem nasel pana Donocika a nasel mi tolik kazu a blomb, ktere bylo treba predelat, ze jsem hodne divil. Samozrejme za kazdy si nechal velmi dobre zaplatit. Po cca 7 oprave mi chtel vrtat obe trojky dole. Udajne zacinajici kaz. To uz jsem odmitl a nasel noveho zubare. A hadejte. Uz jsem u noveho 4 roky a o mych trojkach dole ani zminka. Podotykam, ze novy zubar je mlady zubař s rentgenem. Pan Donocik ma na Karvinou nadprůměrné ceny bilych blomb. 1600kc a vice

Moc dobrý zubní lékař, a to jsem hodně věcí z mé strany zanedbala, přesto mě neodmítnul. Moc děkuji.Určitě doporučuji:) Blanka Karasová

Nepoznala jsem zubního lékaře, který by byl tak precizní, citlivý, vstřícný a ohleduplný.

pečlivý,příjemný a hlavně respektuje u pacienta strach z bolesti

Hrůza,hrůza,hrůza.Miluje svoji vrtačku.

Pan doktor je několik let mým ošetřujícím lékařem. Ochota, profesionalita a lidský přístup, vždy vysvětlí, poradí, všem vřele doporučuiji pana doktora.

v jeho ordinaci se cítím v klidun protože vím, že mi je vždy poskytnuta dobrá péče!!!! Svoji práci provádí důsledně a profesionálně!!