Adresa

Privátní lékařka pro děti a dorost
Slovenská 2864, Zlín

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Ověřený profil

Velmi pečlivá,příjemná,ochotná. Vždy a bez problémů poradí, pomůže a všechno vysvětlí. Hodnocení jí kazila jen sestra,kvůli které jsem uvažovala i o přestupu. Tu už ale naštěstí vyměnila :)

H
Ověřený profil

Paní doktorka je velmi dobrý lékař,má CRP, pečlivá v diagnostice nemoci, doporučení, a práci s dětmi i rodiči. Vše dobře vysvětlí a nepodceňuje banální nemoci, které se mohou vyvinout v něco horšího. Rozhodně jedna z nejlepších ve Zlíně. Přešli jsme k ní po 4 letech, po dlouhém rozmýšlení, od dětské lékařky z Jižních svahů (2. segment), která nasazovala jenom ATB, nikdy neprovedla ani vyšetření krve, moči. Je to nesrovnatelný rozdíl, škoda jen, že jsme to neudělali dříve. Rozhodně doporučuji jak pro nové pacienty, tak pro ty, co váhají se změnou.

M
Ověřený profil

Jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je hodná, kdykoliv poradí a pomůže. Používáme i homeopatika a i s těmi vždy sladíme léčbu. Bez problémů, doporučuji!


Je skvělá, děti se k ní těší !


J

Souhlasím - velmi příjemná, ochotná, rodičům vše vysvětlí, museli jsme s malým (necelé 4 roky) do nemocnice, poradila co kam a jak, abych s ním mohla i já celou dobu být v nemocnici. Při vyšetření se odmalička baví s dítětem jako s rozumnou bytostí, ne jako s "kusem". Vysoce si cením toho, že se mnou po mobilu konzultovala obtíže dítěte i v pozdních večerních hodinách.


Velmi příjemná jak k dětem tak i k rodičům.


Došlo k chybě, zkuste to znovu