Renata Tesaříková, pediatr Zlín

MUDr. Renata Tesaříková

Pediatr Více

Slovenská 2864, Zlín
Privátní lékařka pro děti a dorost

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Názory

Velmi pečlivá,příjemná,ochotná. Vždy a bez problémů poradí, pomůže a všechno vysvětlí. Hodnocení jí kazila jen sestra,kvůli které jsem uvažovala i o přestupu. Tu už ale naštěstí vyměnila :)

Paní doktorka je velmi dobrý lékař,má CRP, pečlivá v diagnostice nemoci, doporučení, a práci s dětmi i rodiči. Vše dobře vysvětlí a nepodceňuje banální nemoci, které se mohou vyvinout v něco horšího. Rozhodně jedna z nejlepších ve Zlíně. Přešli jsme k ní po 4 letech, po dlouhém rozmýšlení, od dětské lékařky z Jižních svahů (2. segment), která nasazovala jenom ATB, nikdy neprovedla ani vyšetření krve, moči. Je to nesrovnatelný rozdíl, škoda jen, že jsme to neudělali dříve. Rozhodně doporučuji jak pro nové pacienty, tak pro ty, co váhají se změnou.

Jsme velmi spokojeni. Paní doktorka je hodná, kdykoliv poradí a pomůže. Používáme i homeopatika a i s těmi vždy sladíme léčbu. Bez problémů, doporučuji!

Je skvělá, děti se k ní těší !

Souhlasím - velmi příjemná, ochotná, rodičům vše vysvětlí, museli jsme s malým (necelé 4 roky) do nemocnice, poradila co kam a jak, abych s ním mohla i já celou dobu být v nemocnici. Při vyšetření se odmalička baví s dítětem jako s rozumnou bytostí, ne jako s "kusem". Vysoce si cením toho, že se mnou po mobilu konzultovala obtíže dítěte i v pozdních večerních hodinách.

Velmi příjemná jak k dětem tak i k rodičům.