Tyršova 737, Rakovník
Gynegra - gynekologická ambulance (mapa)

Školní 146, Příbram Vlll, Příbram
Ordinace (mapa)

U paní doktorky jsem byla letos na preventivní prohlídce poprvé, standardně jsem u paní Svobodové. Byla velice milá, vstřícná a komunikovala se mnou naprosto bez problémů. Měla jsem štěstí, že jsem ani dlouho nečekala, ale za to se na ně snad nemůže ani nikdo zlobit. I při běžné prohlídce se může vyskytnou nějaký problém, který je třeba individuálně řešit, a co si budeme dámy povídat, každý by byl v tu chvíli rád, že se mu lékař věnuje a tím pádem se nic nezanedbá. Martina V.

Obě paní doktorky v ordinaci jsou výborné. Já mám spíš problém s čekací dobou v čekárně. Vím, že to nejde úplně vždycky vyladit, aby nikdo nečekal, ale za poslední rok jsem tam chodila každý měsíc v těhotenství a teď se mi to sešlo, že i třikrát po porodu a nevím, jestli mám takovou smůlu, nebo je to běžné, že když je člověk objednaný na určitou hodinu, tak stejně čeká a čeká....stadardně čekávám i hodinu po objednací době, než se dostanu nařadu....nechápu, proč sestra nedělá větší objednávací rozestupy, když vidí, že jí často sedí v čekárně i sedm pacientek...

Paní doktorku nedoporučuji. Kdo má zájem o své zdraví a o informace o něm, tak se od pani doktr. Pšeničkové nic nedozví. A když nastaně problém, třeba jako cista na vaječníku, tak vám ani nevysvětlí co to je.. Navíc je odměřená a zrovna Vás v takovýchto problémech nepodpoří. A co je přece u doktorů a pacientů nejdůležitější komunikace. A pani doktorka Pšeničková nemluví. A když, tak šeptá tak, že jí nerozumíte. Raději se obraťte na pani doktorku Svobodovou. Ta je velice příjemná.

moc milá a příjemná paní doktorka, vše vysvětlí, dokáže povzbudit, a pracuje rychle.

Výborná paní doktorka

je super,vše vysvětlí.Sestřička v pohodě.

Jsem podruhé těhotná a paní dr. mi naprosto vyhovuje, je milá, vždy mě vyslechne a uklidní. Se sestřičkou si rozumím.

Velmi milá a příjemná paní doktorka. Vše vysvětlí, poradí, prohlídky provádí s citem. Moc doporučuji.

Velice příjemná, ochotná paní doktorka. Se sestřičkou nemám problémy - sice toho moc nenamluví, ale to je jedno. Paní doktorka je mladá a sympatická.Vždy ráda podala jakokéliv info. Mohu jen a jen doporučit.