Praktický lékař stomatolog
Nám. Slezského odboje 3, Opava

S paní zubařkou jsem velmi spokojena. Škoda, že jsem dnes u ní byla naposled, protože bere děti pouze do deváté třídy. Paní doktorka i sestřička jsou ochotné, milé, komunikativní. Zákroky, jako třeba spravení kazu bylo vždy skoro bezbolestné. Opravdu jedna z nejlepších zubařek. :)

Trpělivé ošetřování a dá se říci perfektní výsledky, lesk ordinaci dodává i příjemná sestřička !

Idylka. Jediné, co mě občas mrzí, že ve 24 letech už nedostanu obrázek :) Sestřička perfektní, příjemná, paní doktorku snad ani netřeba komentovat, kdo jednou byl, tak ví. Nálady tam nemají žádný prostor, péče je vysoce profesionální, cokoliv chci vědět, tak se to dozvím. Jednoznačně doporučuji.

Ve všech směrech úžasná paní doktorka.

Skvělá doktorka. Chodila jsem k ní jako dítě a dnes se stará o mého syna. Občas je přísná, ale všichni víme, že to s námi myslí dobře. Nemám žádné výhrad. Super přístup, sestřička i prostředí.

Paní doktorka Marethová je ošetřující lékařkou téměř celé naší rodiny .Všichni jsme velmi spokojeni jak s přístupem tak i lékařskými výkony jejími i její zdravotní sestřičky.Moc děkujeme.

Jsem moc spokojená

U celé naší rodiny nejoblíbenější paní doktorka :-)

Skvělá, hodná paní doktorka. Příjemná sestřička, pěkná ordinace, radost chodit k zubaři...

Sice mi vytrhla už dost zubů, ale i tak bych nechtěl přejít k jiné...