Paní Mudr. Maňasová je vynikající lékař, který odvádí svou práci výborně a vždy uzdraví i zdravotní sestra je zde na pravém místě a jé též skvělá a velice moderní.

Při hledání ordinačních hodin jsem narazil na tuto rubriku a jsem rád, že se tak stalo. Mohu se tak připojit ke všeobecně kladnému hodnocení paní doktorky pro její profesionální, lidský a vstřícný přístup k pacientům.
Rotter.J

Paní doktorka je velmi pečlivá, profesionální a velmi výkonná. Má pořád plnou čekárnu, ale vše vyřídí velmi rychle, neváhá objednat na potřebná vyšetření a poradí v každé situaci. Na každého si najde čas. Chodí k ní celá má rodina (tři generace) a neznám nikoho, kdo by ji nechválil. Mám k ní velkou důvěru, poradí i při telefonických dotazech. Moc se mi na ní líbí i její lidský přístup, má zájem o své pacienty a dokonce si i pamatuje detaily z minulých rozhovorů (které se odehrály třeba před několika lety), což při počtu jejícjh pacientů obdivuji. Kdyby takových lékařů bylo víc!!

Výborná lékařka,příjemná,ochotná,poradí a pomůže. Když je třeba,pošle na odborné vyšetření.Je to rodinný lékař,pro celou naší rodinu.

Velice pečlivá a ochotná, nic nezanedbá, poradí, komunikativní, zajímá se o své pacienty, neměnila bych.

Komunikativní, věcná, chytrá, energická. Doporučuji!

Paní doktorka pomohla mě i mojí mamince, která byla težce nemocná. Nemůžu si na ní stěžovat. Každému bych jí vřele doporučila.

Výborná lékařka, velmi dobře rozpozná diagnózu a pošle na odborné vyšetření. Jen chválím.

Docela fajn.

Praktická lékařka, která nic nezanedbá a je schopna poslat na odborné vyšetření nebo pomoci sáma.