Adresa

Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost
Čechovská 57, Příbram

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

6 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost Jiný

Paní doktorka i sestřička, obě dvě jsou moc milé, umí poradit, k dítěti se chovají moc pěkně. Velmi ochotné. Po očkování nás přišli do čekárny ještě dvakrát zkontrolovat. Jsem velice spokojená. Můžu jen doporučit :)

P
Ověřený profil
Umístění: Ord. prakt. lékaře pro děti a dorost

My jsme s Paní doktorkou moc spokojeni....vždy nám dobře poradí i pomůže.Je ochotna a nikdy nás neodmítla.

A
Ověřený profil

Chodím k doktorce Kramářové s dcerou a jsem velice spokojená!Vždy příjemná,usměvavá a ochotná poradit a pomoci!Paní doktorce moc děkujeme!Maminka s Nikol K.


Paní doktorka je tou nejlepší pediatričkou. Starala se o naše děti a je vždycky příjemná a milá. I když jsme jí několikrát kontaktovali i po pracovní době byla vždy milá a vždycky nám pomohla. Je to opravdu skvělý lékař na kterého se můžete spolehnout. M.Kaiser


Ověřený profil

Dobrý den!
Chodil jsem k paní doktorce od svých sedmi let kdy mne musela odvézt záchranka z hasičských závodů!Do sedmi let jsem neměl absolutně žádné problémy s alergiemi!Nevím co se ve mě hnulo nebo převrátilo,ale nebylo to zrovna nejpříjemnější!Do desíti let jsem byl veden jako těžký alergik na pyly a seno od desíti nejspíš pečlivou prací paní doktorky,které mnohokrát děkuji,jsem mohl konečně přes léto s klukama z vesnice na kolo a rok nato už jsme vesele skákali na stozích slámy a v seníkách!Dnes je mi 26 let a alergii pociťuji jen jako rýmu!Jsem opravdu moc vděčný že jsem měl možnost chodit k paní doktorce Kramářové!Doporučuji s čistým svědomím jako malý čápě jsem se bál injekcí ale k paní doktorce jsem se vždy těšil a beze strachu jsem vcházel i vycházel z ordinace!!!!
Opravdu doporučuji a paní doktorce mnohokrát děkuji!!!
Josef Mašek


L

Doktorku Kramářovou doporučuji všem, kteří se trápí s alergií a astmatem. Je to skutečný odborník na svém místě. Vím, co říkám, navštěvuji jí již 16let.


Došlo k chybě, zkuste to znovu