Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasný člověk, který vždy hledá tu nejlepší léčbu pro pacienta, dokázala mi pomoci v mé nemoci a za to si ji velmi cením.

M
Ověřeny pacient

Paní doktorka je naprosto vynikající člověk i lékař. Obojí dokáže výborně propojovat, a proto jí člověk důvěřuje a cítí se příjemně. Opravdu jsem se zatím nesetkala s tak vstřícným a chápavým přístupem. Paní doktorko, děkuji.

Paní doktorku znám od počátku mé nemoci, vždy úsměv a milé jednání -to u své diagnosy člověk nutně potřebuje. Pravdou je, že pochvala patří i celému personálu, přeji vám všem, abyste se nikdy nestaly pacientkama na svém pracovišti!

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, komunikativní,svědomitá, ochotně vše vysvětlí a dokáže pacienta v jeho nemoci vždy povzbudit.

Rovněž oceňuji pracovní nasazení sestřiček na oddělení, jejich laskavá péče a trpělivost vytváří onkologickým pacientům velmi příznivou atmosféru.

Při každé navštěvě na tomto oddělení se cítím velmi dobře.

zatím nejlepší

Velice trpělivá a vstřícná, což pro své uzdravení potřebujeme! Dokáže povzbudit.

Ověřeny pacient

Paní doktorka je člověk s osobitým přístupem k pacientovi při každém návštěvě u ní se cítím velice dobře. Je málo doktorů k takovým to přístupem k pacientovi.

Mám velice dobrou zkušenost s paní doktorkou.

H
Ověřeny pacient

Vynikající lékařka,milá,usměvavá,ráda k ní chodím na kontroly.Je to odborník v týmu primáře Pechy.JH

Úžasná lékařka na svém místě!!!Tímto jí a celému kolektivu děkuji za příkladnou a obětavou péči o mojí maminku,které zachránili život a vrátili jí opět úsměv a elán do života.DĚKUJI!!!!!!!!!Kutinová - Ústí n.L.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti