Zobrazit ostatní profily onkologů v okolí

Paní doktorka je úžasný člověk, který vždy hledá tu nejlepší léčbu pro pacienta, dokázala mi pomoci v mé nemoci a za to si ji velmi cením.

Paní doktorka je naprosto vynikající člověk i lékař. Obojí dokáže výborně propojovat, a proto jí člověk důvěřuje a cítí se příjemně. Opravdu jsem se zatím nesetkala s tak vstřícným a chápavým přístupem. Paní doktorko, děkuji.

Paní doktorku znám od počátku mé nemoci, vždy úsměv a milé jednání -to u své diagnosy člověk nutně potřebuje. Pravdou je, že pochvala patří i celému personálu, přeji vám všem, abyste se nikdy nestaly pacientkama na svém pracovišti!

Paní doktorka je velmi milá, příjemná, komunikativní,svědomitá, ochotně vše vysvětlí a dokáže pacienta v jeho nemoci vždy povzbudit.

Rovněž oceňuji pracovní nasazení sestřiček na oddělení, jejich laskavá péče a trpělivost vytváří onkologickým pacientům velmi příznivou atmosféru.

Při každé navštěvě na tomto oddělení se cítím velmi dobře.

zatím nejlepší

Velice trpělivá a vstřícná, což pro své uzdravení potřebujeme! Dokáže povzbudit.

Paní doktorka je člověk s osobitým přístupem k pacientovi při každém návštěvě u ní se cítím velice dobře. Je málo doktorů k takovým to přístupem k pacientovi.

Mám velice dobrou zkušenost s paní doktorkou.

Vynikající lékařka,milá,usměvavá,ráda k ní chodím na kontroly.Je to odborník v týmu primáře Pechy.JH

Úžasná lékařka na svém místě!!!Tímto jí a celému kolektivu děkuji za příkladnou a obětavou péči o mojí maminku,které zachránili život a vrátili jí opět úsměv a elán do života.DĚKUJI!!!!!!!!!Kutinová - Ústí n.L.