Adresa

Kubelíkova 16, Praha 3, Praha
Plicní ambulance

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
8 názorů

K
Ověřeny pacient
Umístění: Plicní ambulance

Paní doktorka je velmi pracovitá a snaží se pro pacienty, kteří jsou slušní a spolupracují, udělat první poslední. Nenechte se odradit negativními názory a přesvědčte se sami.:) Paní doktorku můžu jedině doporučit!


Ověřeny pacient

Byla jsem u paní doktorky po prvi a naposled , je nepříjemná, nervózní a arogantní.
Jsem cizinka ale češtinu rozumím velmi dobře ale bohužel ne v medicíně. Poprosila jsem paní doktorku aby mi vysvětlila jakou mám diagnózu a ona mi na to řekla že mám napsáno ve správě a když tomu nerozumím tak ať si najdu někoho kdo mi to vysvětlí. A teď hledám v Google co je exacerbace chr. bronchitis . Sestřička byla moc hodná.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

Včera jsem byl u Paní doktorky poprve a její chování k pacientum je dobré ale to co sem zažil za chování k sestřičce která byla moc hodná ale vynadat sestře že pacienta sama od sebe nepošle hned s čekarny na rengen a ještěctam dělat poznamky na co vás tady máme asi na ozdobu to se mi hrozně nelíbylo a spousta dalších komentařů na adresu sestřičky a poslat mě s ordinace aby mě sestra instruovala jak používat foukatko v čekarně před dalšima pacientama boužel sem pak potkal pani co tam byla po mě a ta potvrdila to co jsem tam zažil já paní doktorka mě tam už neuvidí

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


D

Pani doktorka je moc bezvadný člověk a odborník na svém místě.Je důsledná,vstřícná.Na všechny otázky ráda odpoví.Jsem u pani doktorky už mnoho let a dostala mě ze spoustu nemocí.Pani doktorka udělala pro mě jako pro pacienta i člověka hodně a proto poslouchám její rady i když mě posílá na hospitalizaci do nemocnice,které nemám moc ráda,ale vým že mi to pomůže.Jsem ji za vše moc vděčná.děkuji pani doktorko.


R

K paní doktorce docházím delší dobu, je vstřícná, odborná pracovnice, sestřička milá,příjemná, jako celek působí velmi dobře


S

Paní doktorka je,myslím,velmi pečlivá,mého manžela dostala z velmi vážného zápalu plic před 3 lety a dosud si ho sleduje,což jsem moc ráda.


R

milá, ochotná, velmi dobrá odbornice


V

Velmi příjemná a ochotná.Má dobrý přístup k pacientovi.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti