Renáta Holbová (roz. Hynčicová), zubař Opava

MUDr. Renáta Holbová (roz. Hynčicová)

Zubař

Nám. Republiky 1, Opava
Praktický lékař stomatolog

Umístění: Praktický lékař stomatolog Bolest zubů u šestileté dcerky

Naše dcera Kateřina je přímo nadšená, když jdeme k paní doktorce. Již od mala se těšila i přesto, že má zaplombovány téměř všechny první zoubky. Příjemné prostředí, relaxační hudba, ale hlavně neuvěřitelně empatický, profesionální, citlivý a laskavý přístup paní doktorky Holbové je zárukou klidného průběhu i při bolestivém vrtání. Kačenka však vždy tvrdí, že to nebolelo a klidně si nechá ošetřit i dva zoubky najednou ????. A když si na mě lehá na křeslo, tak si dá ruce za hlavu jako někde na pláži ???? prostě není co dodat. Děkujeme za relax u vás! Kéž by bylo více takových citlivých zubních lékařů. V mém okolí o žádném dalším nevím. Ještě jednou díky. Michaela T.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Paní doktorka je šikovná a precizní. Celá naše rodinka je spokojená. :) Chodíme k ní už spoustu let.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K paní doktorce chodíme s manželem už čtrnáct let. Teď k ní chodí i naše děti. Jsme velmi spokojení. Paní doktorka je šikovná a rychlá, vždy nám všechno ochotně vysvětlí. Moc si vážíme toho, že můžeme zůstávat v její péči, i když nás od Opavy dělí 200 km. Děkujeme :)

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K paní zubařce Holbové chodím už víc, než 10 let a za tu dobu k ní přešli i mí rodiče a manžel. Všichni jsme s jejím přístupem a profesionalitou nadmíru spokojeni. Vždy se snaží nabízet nejlepší možnou péči, je vidět, že jí na pacientovi záleží a pokud je nutno řešit náročnější problém (jako např. implantát), doporučí další kvalitní specialisty. Je to profesionálka na svém místě, kterou mohu jen doporučit.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Ošetření zubního kazu

Paní doktorka je odborník na stomatologii a její péče je vysoce kvalitní. Ale potvrzuji některé komentáře zde napsané. Nedokážu to přesně vyjádřit slovy, ale z návštěvy její ordinace mívám rozporuplné pocity. Postrádám "přátelštější" přístup, z jejího jednání cítím pouze čistou profesionalitu, ale bez empatie. Je to jen můj pohled, jiným pacientům může tento styl vyhovovat. Dalším problémem jsou časy preventivních prohlídek a ošetření. Paní doktorka vyžaduje dochvilnost (u mě není problém), ale stává se, že vstupuji do ordinace i o půl hodiny později.

Umístění: Praktický lékař stomatolog Pravidelná kontrola

Paní zubařku mi doporučil můj bratr. Doživotně mu budu vděčný, protože paní zubařka je nejlepší. O moje zuby mi pečuje jako pravý odborník. Můžu říct, že poprvé v životě co navštěvuji pani zubařku se nebojím k zubaři. Mluví s vámi, ochotně říká co bude dělat. Nikdy mě nic nebolí. Naučila mě si správně čistit zuby. Jsou tam všichni pozitivně nalazeni, nikdo se nemračí. Ani personál. Můžu říct, že je to opravdu odborník, neustále sebevzdělávání paní zubařky je jasný příklad kvalitního zubaře. Maximálně jsem s paní zubařkou spokojený.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

Nesmírně příjemná a kvalitní zubařka. Mé problémy s parodontozou které mě trápili velmi dlouho jsme spolu vyřešili jako by šlo o standardní procedůry. Velmi příjemná a ochotná doktorka. Po dlouhé době skutečně zubař ke kterému se nebojím jít na návštěvu.

Umístění: Praktický lékař stomatolog

K paní zubařce jsme chodili celá rodina, ale vzhledem k tomu, že je naprosto neprofesionální, nepříjemná a vztahovačná, našli jsme si raději zubařku jinou. S paní zubařkou máme několik špatných zkušeností a završilo se všechno tím, že ač paní zubařka z rentgenového snímku věděla, že mám mezizubní kaz, neráčila se mě o tom informovat a počkala si, až mě tento kaz začal bolet. Paní zubařka zub spravila, ale bohužel byl již zub tak poškozen, že bolel neustále, takže musel být umrtven. Díky zpevňování tohoto mrtvého zubu mi praskl zub vedlejší. Paní zubařka začala být velmi nepříjemná. Léčba probíhala antibiotiky a neustálým laserováním, což nepomáhalo. Nakonec se zlomil i zub, kterým to všechno začalo. Přístup paní zubařky byl takový, že zavolala mému muži a sdělila mu, ať si najdu jiného zubaře, protože má strach, že by mi mohla ublížit, protože není v dobré psychické kondici, když mě vidí. Trvala jsem na tom, aby paní zubařka tyto dva zuby dodělala, ale paní zubařka to odmítla. Za tuto "léčbu" jsem zaplatila 10000,- Kč a trvala asi 9 měsíců. Nevěděla jsem, kam se s tímto problémem obrátit, ale alespoň jsem našla zubařku, která mi tyto dva zuby spravila. Bohužel už nebylo jiné řešení, než korunky, ale alespoň jsem se po roce dočkala toho, že už to nebolí a mohu na této straně kousat.
Teď už vím, že jsem se měla obrátit na revizního lékaře u své pojišťovny a také na lékařskou komoru, kreří by problém s paní zubařkou řešili. Pokusím se o to ještě zpětně, protože nechci, aby tento přístup paní zubařce prošel. Je to neprofesionální a nechci, aby si paní zubařka myslela, že si může takové jednání a chování dovolit. Myslím, že je dostačující i to, že paní zubařka a její kolektiv zde mažou veškeré negativní názory.

Názor přidán dne 13.08.17 byl odstraněn kvůli nahlášení zneužíti.

Patřím mezi zubní fobiky :-). Bohužel to zašlo tak daleko (a jeste vinou nejmenovane zubarky), ze jsem se k paní Hyncicove dostala doslova za pet dvanact... Cekalo me cisteni kanalku. Samozrejme jsem si na netu nasla, co za hruzu me ceka a byla jsem totaaalne vyklepana :). Ale zakrok uplne v pohode, maximalne me bolelo za krkem :)). Necitila jsem abslutne zadnou bolest, paní doktorka je orpavdu citliva k tem, co se zubare boji a snazi se maximalne vyjt vstric. Tzn., zadna injekce ale nejaky gel, zadna bolestm vse komentovala, byla neskutecne mila :-). Jako cisteni kanalku bych u ni absolvovala klidne zas a znova, pokud by to bylo nutne, protoze vazne clovek NIC neciti :). Jen pak je dobre jeden dva dny mit u sebe nejake ty prasky proti bolesti, ale s tim se pocita :-). No, ted me cekaji osmicky ven, na ktere bych nesla, kdyby pani doktorka pro me nemela dalsi prekvapeni - rajsky plyn :)). Takze opet jdu k zubari beze strachu :-)! Skutecne, lepsiho lekare tohoto oboru tezko najdete :). Timto pani zubarce jeste jednou mooc dekuju! :)