Husova 90, Poděbrady

Nemocnice Nymburk

Dlabačova 944, Nymburk
Lázně Nymburk

Zobrazit ostatní fyzioterapeutů v okolí

Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,,

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná. Působí vždy profesionálně a zatím vždy provedla důkladné vyšetření. Věřím, že svému oboru plně rozumí a dokáže tak i efektivně pomoci. Po několikaletém problému s příčným plochonožím, kdy jsem vyzkoušela řadu rehabilitací a cvičení, mi dokázala hned na poprvé doporučit účinnou rehabilitaci, která mi jako první výrazně pomohla a vrátila naději na řešení mého problému. Můžu jen doporučit. kv

100%

velice dobrá

Léčím se u p.dr.Dudkové dlouhá léta. Je to výborný , nejlepší specialista svého oboru, kterého jsem poznala. Doporučuji

Velmi šikovná a příjemná léhažka na správném místě..

Paní primářka je špičkou v oboru rehabilitace,důkladně se mně věnovala,neporovnatelné s ... péčí pražských klinik.Vážím si její píle a péče.
VELMI DOPORUČUJI!!!!

Paní doktorka byla velmi příjemná, ochotná a dělala na mě dobrý pocit. Působila klidně a snažila se vcítit do problému. Můžu jen doporučit.

Perfektní sestřičky a maximální rehabilitace jen e jen doporučuji MM

Jsem s paní doktorkou spokojená. Vyšetří důkladně, je příjemná na komunikaci :-)