MUDr.

Renata Hájková

Fyzioterapeut, Internista

Kontaktní informace

• Paní doktorka je vynikající lékařka a hlavně umí léčit i člověka pochopit,,,doporučuji všem...takových lékařů je už málo,,,,,

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Ludmila Švarcová
    Ludmila Švarcová
    Hviezdoslavova 1600/6, Praha 4, Praha
    Myslím, že věděla, co dělá. Vyšetření kotníku trvalo hodinu. To jsem tedy nečekal. Velmi podrobně mě vyzpovídala.… Více

Boris Ljubčenko Dis.
    Boris Ljubčenko Dis.
    Fyzioterapeut
    Praha 10 / Prague 10, Nedvězská 2223/29 (areál Medicentrum - Skalka, 2. patro), Praha
    Dne 1.10.2018 jsem byla na vyšetření u pana Borise Ljubčenka. Skvělý fyzioterapeut, vyslechne si v čem je problém,… Více

Jitka Laliková Šerclová
    Jitka Laliková Šerclová
    Ke koupališti 1790/12, Praha
    Dobry den.Moc mi pomohla mila pani Lalikova.Pochopila mi i zhledem k tomu ze bylo mi težke mluvit v češtine. hned… Více

Lucie Dlasková
    Lucie Dlasková
    28. pluku 575/21, Praha
    Paní doktorka perfektní. Opravdu tomu rozumí. Velmi přínosné. Je jen smutné, že toto nehradi pojišťovny. Ale to… Více

Michaela Kalašová
    Michaela Kalašová
    Ctiradova 4/807, Praha
    Spokojena všem doporučuji p fyzioterapeutka moc příjemná poradila pomohla všem doporučuji spokojenost Více

Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• K

Paní doktorka je velmi příjemná, ochotná. Působí vždy profesionálně a zatím vždy provedla důkladné vyšetření. Věřím, že svému oboru plně rozumí a dokáže tak i efektivně pomoci. Po několikaletém problému s příčným plochonožím, kdy jsem vyzkoušela řadu rehabilitací a cvičení, mi dokázala hned na poprvé doporučit účinnou rehabilitaci, která mi jako první výrazně pomohla a vrátila naději na řešení mého problému. Můžu jen doporučit. kv

• 100%

• velice dobrá

• Léčím se u p.dr.Dudkové dlouhá léta. Je to výborný , nejlepší specialista svého oboru, kterého jsem poznala. Doporučuji

• Velmi šikovná a příjemná léhažka na správném místě..

• Paní primářka je špičkou v oboru rehabilitace,důkladně se mně věnovala,neporovnatelné s ... péčí pražských klinik.Vážím si její píle a péče.
      VELMI DOPORUČUJI!!!!

• Paní doktorka byla velmi příjemná, ochotná a dělala na mě dobrý pocit. Působila klidně a snažila se vcítit do problému. Můžu jen doporučit.

• Perfektní sestřičky a maximální rehabilitace jen e jen doporučuji MM

• L

Jsem s paní doktorkou spokojená. Vyšetří důkladně, je příjemná na komunikaci :-)