Renata Čábelková, zubař Hronov

MUDr. Renata Čábelková

Uložit

Zubař Více

12 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Jiřího z Poděbrad 937, Hronov
Praktický lékař stomatolog

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Ověřeny pacient

Kamarád byl u pani doktorky na čistění kanálku a amalganovou výplň.Platil 1000Kč.Doktorka to vysvětlila ,že má nové přístroje.Až pojedete s novým autobusem,tak se nedivte,že zaplatíte víc za jízdné.


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, ale také výborná sestřička. Obě se perfektně doplňují. Prostředí i vybavení perfektní, podávané informace jsou stručné a pochopitelné i laikovi. Do ordinace chodí celá naše čtyřčlenná rodina již min.15 let. Doporučuji.


L

Velmi dobrá zubařka. Nikdy jsem s ní neměla problém. Platí ti, kteří nechodí na pravidelné konroly a přijdou jednou za 10 let. Jednou jsem dokonce čekala 30 minut, ačkoliv jsem byla objednaná a vše bylo zdarma, i když bych něco málo platila. je prostě super a velmi příjemná.


V

Nejlepší přístup, s jakým jsem se setkal. Precizní, ohleduplná. Není co dodat.


R

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měl. A to se zubaře bojím jak čert kříže. Ovšem ona je nepřekonatelná. Co se týče ceny, není nejlevnější, to přiznávám, ale za kvalitu se vždycky platilo a platit bude.


R

K této paní doktorce chodím již cca 8 let a vždy jsem byl na 100 % spokojen. Jednoznačně nejlepší zubař, jakého jsem kdy měl. Má velmi moderní přístroje, zákroky jsou prakticky bezbolestné. (Když si vzpomenu, jak jsem se dříve v některých zubních ordinacích svíjel v křesle, když si vzpomenu na ty "ordinační zápachy" jako někde v pitevně, tak mi dodnes běhá mráz po zádech :-)
Samozřejmě je paní doktorka také vstřícná a ochotná, vše dokáže i laikovi jasně vysvětlit.
Co se týče výše plateb - ano, v této ordinaci se platí, nicméně prakticky vždy se mě lékařka zeptá, zda chci materiál hrazený VZP nebo jiný.


M

Dobrá lékařka, ale velmi drahá.


*

Co se týče odborné úrovně, tak je velmi dobrá, ale to aby ji člověk doporučil známému, tak k tomu vždy musí dodat, vezmi si s sebou hodně peněz. Takže služba výborná, ale velmi drahá. Ve srovnání s ostatními zubaři je na Náchodsku nejdražší.


L

Pečlivá,bezbolestná péče,ale na naše rodinné finanční poměry dost drahá.


N

Výborná lékařka, vždy všechno podrobně vysvětlí a je velmi vstřícná a milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti