Adresa

Jiřího z Poděbrad 937, Hronov
Praktický lékař stomatolog (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
J
Ověřeny pacient

Kamarád byl u pani doktorky na čistění kanálku a amalganovou výplň.Platil 1000Kč.Doktorka to vysvětlila ,že má nové přístroje.Až pojedete s novým autobusem,tak se nedivte,že zaplatíte víc za jízdné.


Ověřeny pacient

Výborná paní doktorka, ale také výborná sestřička. Obě se perfektně doplňují. Prostředí i vybavení perfektní, podávané informace jsou stručné a pochopitelné i laikovi. Do ordinace chodí celá naše čtyřčlenná rodina již min.15 let. Doporučuji.


L

Velmi dobrá zubařka. Nikdy jsem s ní neměla problém. Platí ti, kteří nechodí na pravidelné konroly a přijdou jednou za 10 let. Jednou jsem dokonce čekala 30 minut, ačkoliv jsem byla objednaná a vše bylo zdarma, i když bych něco málo platila. je prostě super a velmi příjemná.


V

Nejlepší přístup, s jakým jsem se setkal. Precizní, ohleduplná. Není co dodat.


R

Nejlepší zubařka, jakou jsem kdy měl. A to se zubaře bojím jak čert kříže. Ovšem ona je nepřekonatelná. Co se týče ceny, není nejlevnější, to přiznávám, ale za kvalitu se vždycky platilo a platit bude.


R

K této paní doktorce chodím již cca 8 let a vždy jsem byl na 100 % spokojen. Jednoznačně nejlepší zubař, jakého jsem kdy měl. Má velmi moderní přístroje, zákroky jsou prakticky bezbolestné. (Když si vzpomenu, jak jsem se dříve v některých zubních ordinacích svíjel v křesle, když si vzpomenu na ty "ordinační zápachy" jako někde v pitevně, tak mi dodnes běhá mráz po zádech :-)
Samozřejmě je paní doktorka také vstřícná a ochotná, vše dokáže i laikovi jasně vysvětlit.
Co se týče výše plateb - ano, v této ordinaci se platí, nicméně prakticky vždy se mě lékařka zeptá, zda chci materiál hrazený VZP nebo jiný.


M

Dobrá lékařka, ale velmi drahá.


*

Co se týče odborné úrovně, tak je velmi dobrá, ale to aby ji člověk doporučil známému, tak k tomu vždy musí dodat, vezmi si s sebou hodně peněz. Takže služba výborná, ale velmi drahá. Ve srovnání s ostatními zubaři je na Náchodsku nejdražší.


L

Pečlivá,bezbolestná péče,ale na naše rodinné finanční poměry dost drahá.


N

Výborná lékařka, vždy všechno podrobně vysvětlí a je velmi vstřícná a milá.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti