Renata Auerová

Zubař Více

Moravské Budějovice 1 adresa

7 názor

Adresa

Poliklinika Moravské Budějovice
Tovačovského sady 78, Moravské Budějovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Skvělá Paní doktorka s lidským přístupem, která nám vždy pomůže ,máme jí moc rádi a jsme rádi, že tak užasnou Paní zubařku můžeme navštěvovat:-)

Ověřený profil

Paní doktorka mi vyrobila korunku...podotýkám, že za ne malé peníze. Do 3 dnů zub začal pod korunkou tak bolet, že jsem telefonicky konzultovala s p. doktorkou co dělat. Dopuručila mi antibiotika. I přes jejich užívání jsem musela na pohotovost, kde už jsem téměř ztrácela vědomí. Kurunku mi provrtali, pochopitelně se zjistilo, že je velmi nekvalitní, takže ji zničili -no, ale přežila jsem. Za pár dnů jsem paní doktroku navštívila. Byla velmi naštvaná, že korunka je zničená. Zub mi nově prorazila, vyčistila, ale nechala otevřený. To se táhlo celkem dlouhou dobu - tedy dokud jsem se nenačtvala a přestoupila ke skutečně odborné lékařce. Ta zub ihned pročistila, vložila léčebné vložky a uzavřela. Při prohlídce zjistila, že má 2 plomby špatně udělané, protože zashují do dásní. Opravila je - k mému překvapení zdarma...u. p. Dr. Auerové stála každá i amalgánová plomba 200,-
Rvizní zubní lékařka mé pojišťovny mi řekla, že mám nárok na novou korunku - bezplatně, ale protože už nechci navštívit ordinaci výše zmíněné lékařky, raději se ji zapaltím u odbornice.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

naprostá spokojenost


příjemné prostředí,vlídné zacházení , odborná péče na úrovni.


T
Ověřený profil

Paní doktorka je sice milá, vstřícná a empatická, ale když mi léčila zuby tak jsem k ní jezdila 30 km tam a 30zpět 1-2 týdně asi 1/2 roku se i při jídle zub zcela rozpadl! Tedy zbytečná námaha i cesty. I ostatní zuby nic moc, ale je pravda, že mám na zuby špatnou genetickou výbavu.


Mohu jen potvrdit slova pí. Fialové naprosto lidský přístup. Jakonový pacient jsem se domluvil a chodil každý týden než, bylo vše spraveno. Vypadne plomba okamžitě to řeší né jako nejmenovaní kolegové kteří člověka objednají až za dva měsíce.


L

Paní doktorka je skvělá. Vzala mě jako pacientku s velkými problémy. Měla jsem v zubech bílé výplně a pod nimi se mi všude udělaly kazy. Jeden a půl roku se se mnou trápila a dala mi zuby do pořádku. Podotýkám, že mé návštěvy byly tak časté, že jsem se styděla - nejméně 1 x za 14 dní. Byly doby kdy jsem tam chodila ob den. Její přístup je velice lidský, na nic si nehraje, je skromná a empatická.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti