Ord. praktického lékaře pro dospělé
Ruská 100, Dubí

Pan doktor je stale dobry lekař ,ja jsem spokojena.Mrzi mě jen,že už je v pokročilem věku a asi brzo skonči ze svoji ordinaci nedokažu si představit že budu muset chodit k jinemu lekaři.Pane doktore jen tak dal a spoustu zdravička a ještě par let to tady s nama vydržte .nechodte do duchodu.

Tak tento pan doktor by měl skončit,ve věku 78 let není schopen,viz příklad našeho známého. Přišel k němu,že má oteklé nohy,špatně dýchá,doktor mu předesal kapky na vykašlávání a poslal domů.Před domem známý zkolaboval,mrtvice.Přitom tlak měl vysoký,neměřil ho,to je trestuhodný. Kdyby ho nenašli kolemjdoucí,tak by doma zemřel,protože žije sám. Ovšem nic se asi dít nebude a pan doktor bude dál předepisovat prášky a kapky do sta let.Kde to jsme? Je to smutné,když doktor neví,kdy skončit.Ohrožuje životy druhých.

Akorát mi chybí zveřejnění ordinačních hodin na internetu, vždy na ně zapomenu.

Výborný lékař, velmi dobrý odborník. Obětavý, optimistický, ochotný, na pacientech mu záleží, řeší jejich problémy komplexně.

Je fajn, že s lidmi jedná lidsky a vždy se snaží povzbudit, ne jen provozovat medicínu bez ohledu na pacienta. Je bezvadný rodinný lékař. Děkuji

Je to praktik s letitou praxí a jen tak něco ho nepřekvapí. Nad nikoho se nepovyšuje, s každým prohodí pár přátelských slov. S pacientem se baví jako známý se známým a snaží se najít nejschůdnější řešení tak, aby vyhovovalo nemocnému i diagnóze. Kdyby takových bylo více.