MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance
Litovelská 21, Olomouc

Zobrazit ostatní profily neurologů v okolí

Umístění: MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance Jiný

Pan doktor byl sice empatický a snažil se pomoci, ale neudělal mi ani žádné zásadní vyšetření. Mám akutní bolesti a problémy už 7 měsíců a za tu dobu jsem od nej dostala nespočet injekci a infuzí, které mi ani trochu nepomohly. Musela jsem si najít jiného lékaře, který alespoň se snaží najít příčinu věci.

Umístění: MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance Jiný

Pan doktor je velmi milý a empatický. Mé problémy si vyslechl a ihned mi nabídl různá řešení, které se mnou probral. Mohu jenom doporučit.

Umístění: MUDr. Radovan Mařák - neurologická ambulance Jiný

Ne,ne,ne,uz nikdy vice.K panu doktorů jsem prisla z bolestmi cele levy půlky tela.Sice me prohlidl ale to jen aby se neřeklo.A pritom na jeho navstevu jsem čekala skoro mesic.A poslal me na injekci hořčíku.Ze ktere jsem skoncila ve fakultě z brněním ruky.Po propuštění jsem sla za nim ze se mi stav zhoršil precetl si papíry a rekl musite cekat na vysledky ktere vam dělali v nemocnici.A pritom se mi stav zhoršil neposlal me na zadne vyšetření treba (EMG) na testy letalni tetanie.Jsem si nasla doktorku z velkym D.Sice je z Brna ale udelala za jednu schůzku vic nez on za dve.Dekuji pane doktore.

Jsem pacientkou pana doktora od roku 1995. Nikdy jsem se nesetkala s odmítnutím - naopak jak sestřička, tak i pan doktor jsou vždy vstřícní a přívětiví. Nabízené rehabilitace jsou záležitostí volby každého pacienta - zde jsou dostupné nejpozději další den. Pokud se jdete objednat na hrazené rehabilitace třeba na Železniční polikliniku, tak doba čekání je na termín i měsíc. To, že se ráno sejde třeba i 8 pacientů je bohužel reálné, protože 1 člověk je objednaný a 7 dalších jsou tzv. "bolestivé případy" (zablokovaná záda, krk ,....). Samotné se mi toto již několikrát přihodilo a byla jsem velmi ráda, když jsem byla ošetřena ještě ten den.

Na MUDr. Mařáka jsem dostal doporučení. Šel jsem za ním kvůli bolesti zad, můj zdravotní problém ale bohužel stejně nevyřešil. Měl jsem pocit, že když za ním chodím opakovaně se stejným problémem, obtěžuji ho a slova, že by to již mělo být v pořádku mě neuspokojila. Po třech měsících jsem lékaře změnil, jiný lékař mi od potíží pomohl. Vadilo mi, že si nechává vše zaplatit, včetně obstřiků, které jiní lékaři dávají zadarmo. Také mě zaráželo, že velmi prosazoval soukromé rehabilitace, které si pacient musí sám hradit (v řádu několika stovek za jedno cvičení). Přitom by mohl předepisovat rehabilitace hrazené zdravotní pojišťovnou. Efekt je nejistý v obou případech. Pokud Vám rehabilitace nepomohou, po soukromých jste navíc ještě o několik tisíc chudší. Za kvalitní péči rád připlatím, v tomto případě je to ale vyhazování peněz, cena neodpovídá kvalitě služeb.

Pan doktor je možná odborník, ale upřednostňuje své známé. První co po vás požaduje arogantní sestra je 30 Kč, objednává třeba 8 na stejný čas, nemají v tom žádný systém. Potom jen čekáte, až vás doktor vyzve a jak jsem vypozoroval, tak s těmi prvními si tykal, viz výše upřednostňuje.
V dnešní době, kdy vás zaměstnavatel nutí nadpracovat si absenci byť i u lékaře, je to nepřijatelné!
Po 40 min jsem to vzdal, není v Olomouci jediný!!!!!

ochotný, vstřícný a chytrý. celá naše rodina je moc spokojená

K MUDr. Mařákovi už chodím léta, od začátku jeho soukromé praxe. Odstranil příčinu mých dlouhodobých potíží, a to nejen se zády. To se jiným lékařům předtím nepodařilo, takže pro mě je jednička! Kdykoliv jsem k němu dovedla své známé s akutním problémem, vždy je přednostně a ochotně přijal a ošetřil.

Pan doktor je absolutně profesionální a navíc velmi vstřícný. Při potížích jsem nikdy nebyla odmítnuta, ba naopak mi bylo okamžitě pomoženo. Příjemné prostředí ordinace a ochotný personál. Všem doporučuji!

S péčí v neurologické ambulanci Mudr. Mařáka jsem velice spokojená. Vždy se zde setkám s velmi profesionálním a lidským přístupem.