Praktický lékař pro dospělé
č.d. 171, Stěbořice

Praktický lékař pro dospělé
U Zastávky 16/641, Opava

Velice arogantní a povýšené jednání, které bych od lékaře nečekal. Možna jen slabší chvilka, ale i tak by se stávat nemělo.

Návštěvu u paní doktorky jsem absolvoval včera. Ačkoli jsem nečekal zázraky, byl jsem velmi mile překvapen. Čekací doba byla krátká, což je pro mne velmi důležité. Setkal jsem se navíc i s vysokou profesionalitou a ochotou (byly mi podrobně vysvětleny klady i protiklady léčby, tak abych si mohl i sám vybrat, co mi z hlediska účinnosti, kvality a hlavně financí - více vyhovuje), jak ze strany lékařky, tak i její sestry. Obě na mne celkově působí jako dobrý team. Určitě bych doporučil dále!

S paní doktorkou jsme velmi nespokojená jako celá naše rodina. Paní doktorka si oblíbila jednu značku tabletek "triprim" a ať přijdete s angínou, chřipkou, kašlem vyfasujete tento lék.
Nejsem s její péčí vůbec spokojena, proto raději při potížích vyhledávám rovnou specialistu. Až najdu vhodnou náhradního obvodního doktora okamžitě přestupuju.

Mizerná doktorka,nejradši bych přešla jinam,čekání v prázdné čekárně (zvuk lžičky v kafíčku v ordinaci) je tam normální...

vzhledem k tomu, ze pani doktorka ma aprobaci take v jinem oboru, melo byt to byt spise plus pro nas pacienty, to ze pak nestiha, pak take muze byt pracovnim vytizenim.. a pripada mi hloupe hodnotit doktora podle toho, jestli chodi presne na minutu do prace, spis me zajima, co ma v hlave a jak sve praci rozumi. mozna jsem mela vzdy stesti, ale nikdy jsem nemusela dlouho cekat a na pristup pani doktorky se nemohu v zadnem pripade stezovat.

Pěkný den všem...

Dnes jsem si zašel s běžnou nemocí(bolest v krku) k paní MUDr. a rozhodně mi antibiotika nedoporučovala. (Proto nerozumím Vám, kteří máte negativní ohlasy).

Nutno dodat, že jsem paní MUDr. vysvětlil průběh nemoci, aby mohla správně analyzovat problém a zařadit ho.
Paní MUDr. mě vyslechla a následně jsme se domluvili na léčbě. Paní MUDr.mi vysvětlovala, proč volit takovouto léčbu a jaké to má výhody. Oba jsme se snažili najít to nejvhodnější řešení.

Já jsem s takovýmto přístupem(s aktivním nasloucháním, respektem a úsměvem) velmi spokojen a můžu paní doktorku doporučit všem. Stejně tak paní sestřičku.

Naprosto nesouhlasím s tvrzením, že paní doktorka léčí jen antibiotiky - nesmysl, setkala jsem se u ní s naprosto jiným přístupem k věci a jiným názorem na věc. Vše mi vždy pečlivě vysvětlila, dala možnost výběru.. vždy odcházím s pocitem, že bylo uděláno maximum. Taktéž sestřička velmi přívětivá. Jsem spokojená.

Zažila jsem i předchůdkyni paní doktorky,která byla naprosto skvělá. Taktéž současná paní doktorka je milá, snaží se poradit, vstřícná, na odborné úrovni. Jsem moc spokojena. Zato se sestřičkou je to občas horší... To, že občas chodí pozdeji, než má stanovené ordinační hodiny je pochopitelné, když má víc ordinací. Neznám praktického lékaře, na ktereho by se nemuselo chvili cekat.

Paní doktorka převzala ordinaci po vynikající praktické lékařce,která nasadila opravdu vysokou laťku.Ale stačila moje první návštěva,abych se přesvědčila,že my pacieti můžeme být naprosto spokojeni.Paní doktorka má stejně příjemný a profesionální přístup jako její předchůdkyně.

Sestřička je perfektní, za to doktorka nic moc