MUDr. Radmila Marková

Psychiatr Více

Ústí nad Labem 1 adresa

Poděbradova 1158/10, Chomutov, Ústí nad Labem

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Pani doktorka Marková je dle mého názoru dobrý psychiatr.. udělá pro pacienta snad vše..jen aby mu bylo konečně líp

Paní doktorka Marková i její sestřička jsou naprosto skvělé. Profesionalita, přístup k pacientovi, ochota to zaslouží 10 hvězdiček.Sestřička je velmi milá a vždy pomůže....
Heroutová L.

C

u p.doktorky se lecim od zacatku co nastoupila a velice ocenuji jeji jak profesionalni tak i lidsky pristup k nam pacientum , totez patri i o sestricce , je to laskava , citliva sestricka na svem miste !Zuzana Cerna

Nemohla jsem odolat a po shlédnutí všech komentářů, bych sama ráda jeden napsala. Protože se léčím od prvopočátku ordinování paní Dr. Markové v Chomutově, tak mohu jen zkonstatovat, že, nejen tato lékařka, ale i její
asistentka (sestra ), jsou na velice profesionální úrovni a co s týká přístupu k pacientům, není možné, aby laik, posoudil, jak se má přistupovat individuálně k pacientovi s psychickou poruchou či psychózou i pracovníci ve zdravotnictví, jsou jen lidé a navíc tato profese, je velmi náročná a nevděčná. Sama trpím panickými úzkostmi a vím, že jsem velmi přecitlivělá a proto je i pro mne samotnou, někdy posoudit pravý stav věcí, ale jedno vím, naprosto jistě, nikdy se nebojím zavolat, když mám nějaký problém, nikdy se nebojím přijít na kontrolu i když se necítím dobře a nikdy nebudu mluvit nebo něco psát, nějakou špatnou kritiku na tuto ordinaci a její personál,
protože se za celou dobu nestalo jedinkrát, že by mi nevyšli, jak lékařka i sestra vstříc, kdykoliv jsem potřebovala, vždy jsem tu našla pomoc a pochopení a zájem o mou osobu i přesto, že paní doktorka má dost pacientů a málo času nazbyt, ale vždy si ho pro pacienta(ku) najde i přes pracovní vytížení. A ráda bych si někdy popovídala se sestřičkou, ale bohužel je vždy většinou zaneprázdněna i jinými pacienty, kteří její pomoc potřebují a to snad mluví za vše a právě proto, se mi na ní líbí, že musí být občas i přísnější, protože by asi za chvíli sama skončila, jako pacientka a já bych přišla o výbornou a kvalifikovanou sestru a to bych opravdu nerada.Příčina našich nemocí, jen jen v nás a lékař může pomoci, ale nevyřeší za nás všechny problémy a jestli tohle někdo očekává, tak zřejmě nenajde nikdy, toho správného lékaře. Děkuji vřele za veškerou péči a sestřičce vzkazuji,, Zůstaňte taková, jaká jste a neměňte se, nebo bych z Vás ještě mohla dostat úzkost O:))) '' . Z. Berger

U paní doktorky jsem byla zatím jen jednou, ale mohu zodpovědně říci, že to velká profesionálka, nechá člověka vypovídat, a když si uvědomím, že musí vyslechnout xy lidí, tak opravdu klobouk dolů. Všichni tady kritizujete sestřičku, ale uvědomte si co má všechno na starost na nic nesmí zapomenout a nehledě na to, že né každý z nás pacientů není v pohodě a v tu danou chvíli vůbec nevnímá co jí to ta sestra říká, proto musí mít trochu razantní hlas jinak by se i ona mohla stát pacientem paní doktorky, to si prosím všichni uvědomte!!!!
Jana Arazimová

Paní doktorku zde nechci soudit, podle mě není špatná. Jen by měla vyměnit a to co nejdříve SESTRU. Chová se vulgárně, nahlíží do karet pacientů a rozebírá tato témata s lidmi, kterým do ničeho takovho nic není. Byla jsem svědkem toho, že jsem seděla u ní v sesterně a než jsem šla na řadu, vyšla od paní doktorky slečna nebo paní na které bylo vidět, že je opravdu na tom zle. Sestra při objednávání této pacientky nebyla moc příjemná a nechtěla jí dát ani bližší termín (pacientka musela za paní doktorkou, aby jí to vysvětlila) teprve potom sestra objednala paní jak se domluvila s doktorkou. Není to všechno. Po odchodu této pacientky jí (i přes mou přítomnost) začala pomlouvat, říkat věci, které by neměla a navíc byla vulgární. Už tam nechodím, dojíždím až do Teplic, ale už bych tohle nechtěla zažít. Bohužel i mě se stalo, že lidé, kteří nevěděli o mých problémech se to brzy dověděli. Svět je malý a sestra, která jedná takto, by měla být už dávno v nějaké fabrice. To je naprosto neprofesionální a dokonce trestné (zákon o mlčenlivosti). Nemohla jsem pár dní na ulici, mělajsem pocit, že to ví celé město. Už je to delší doba a tam kam docházím nyní se mi nic takového nemůže stát. NEDOPORUČUJI!!! Ne kvůli paní doktorce, ale kvůli sestře, která vám může udělat peklo, když bude chtít...

Bohužel nemohu hodnotit výkon lékaře, ale pouze přístup sestry. Dcera přišla do ordinace s doporučenkou od praktického lékaře s tím, že z důvodu přestěhování se potřebuje zaregistrovat u lékaře (psychiatra) ve svém trvalém bydlišti. Poté, kdy sestra zjistila s doporučenky léčbu, byť úspěšně probíhající, po užívání omamných látek, dceru z ordinace vypoklonkovala s odůvodněním, že lékařka již má plný stav a již nikoho nepřijímá. Zda je to pravda či lež zjistí až noví pacienti poté, zda budou touto ordinací přijati nebo odmítnuti.

Nemám nic tolik proti paní doktorce, ale sestra kterou tam má je strašně neprofesionální, nejen že nahlíží do složek pacientů, navíc info šíří dál. Tuto zkušenost jsem zažila a nezbylo mi nic jiného než prostě odejít a najít si jinou paní doktorku. Bohužel nejsem jediná, komu se toto stalo. Kdyby to bylo u jiného lékaře, zubní, chirurgie atd. i to by mi vadilo, ale tohle je pro mě prostě strašně citlivé téma............................. Tudíš nesoudím paní doktorku, ale sestru. Jsem ráda, že jsem odešla.

Velice hodná a příjemná pani doktorka o sestře mohu říci to samé. Mudr. Stehlíková se poslední dobou starala více o politiku, než o pacienty. Navštěvuji psychiatra osm let a jsem ráda, že Mudr Stehlíkovou nahradila právě tato lékařka.

Ano, nabrala si spoustu pacientu a nevenuje se pacientovi na plny plyn,lecim se na teto psychiatrii spoustu let jeste za Dzamili Stehlikove jsem mel pochopeni k me nemoci,ted jen slysim v tom Vam nepomohu at se dari.Velmi slaby psychiatr