Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Skvělá lékařka s lidským přístupem,jen v době,kdy jsem k ní kdysi několik let chodila, měla hroznou sestřičku,kvůli které jsem raději přešla k jinému lékaři.

N

Že by názor ( 01.11.2008 ve 23:47:47) byl názorem "Závistivce, zhrzeného ctitele, žárlivé ex-přítelkyně či žlučí otráveného anonyma?). Paní doktorka ordinuje v Karviné a pouze ve středy v Bohumíně. Ostatní dny v týdnu je tam kvalifikovaný lékař- psychiatr. Už to svědčí o tom, že hodnoticí je někdo, kdo o práci a vykazování výkonů nemá nejmenší ponětí. Chodím za paní doktorkou pravidelně jednou za dva měsíce, vždy usměvavá, příjemná, vždy vyslechne, poradí a co je hlavní... mám pocit, že je jen pro mne, že mne chápe a vždy poradí.

T

Pani doktorka je skvělá,vždy mi poradí a pomůže.Jsem jí za to moc vděčná.

A

Skvělá doktorka, moc mi pomáhá už jen její přístup, cítím, že mi chce opravdu pomoct... není důležitá ani namyšlená, vždy je milá, příjemná... sama jsem si ji vybrala a myslím, že dobře...

P

Dobrý den, nechápu, kde se bere v předcházejícím příspěvku tolik negativismu, nepodložených obvinění a možná i trochu nějakých osobních sporů ?
Já navštěvuji paní doktorku již 3 roky. Pomoc psychiatra jsem vyhledal sám a když už se člověk dobrovolně odhodlá hledat pomoc u psychiatra, tak si zrovna určitě nevybírá a nehledá reference, kdo je dobrý a kdo je špatný. Mě paní doktorka už z nejhoršího pomohla a určitě to nebylo díky "tunám a bez rozmyslu" předepisovaným lékům....
Navíc mám u své zdravotní pojišťovny možnost nahlížet přes web kdykoliv na svůj výpis čerpané zdravotní péče a není tam z pohledu paní doktorky nic nezákonného ani nepravdivě uvedeného. Mohu tedy znovu shrnout, že já nemám k paní doktorce žádné výhrady a jelikož k psychitrům člověk nechodí "každodenně", tak jelikož mě paní doktorka pomáhá, tak ji mohu označit za velmi dobrou a pokud někdo váhá a hledá, tak ji mohu i doporučit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti