Zobrazit ostatní profily psychiatrů v okolí

Skvělá lékařka s lidským přístupem,jen v době,kdy jsem k ní kdysi několik let chodila, měla hroznou sestřičku,kvůli které jsem raději přešla k jinému lékaři.

Že by názor ( 01.11.2008 ve 23:47:47) byl názorem "Závistivce, zhrzeného ctitele, žárlivé ex-přítelkyně či žlučí otráveného anonyma?). Paní doktorka ordinuje v Karviné a pouze ve středy v Bohumíně. Ostatní dny v týdnu je tam kvalifikovaný lékař- psychiatr. Už to svědčí o tom, že hodnoticí je někdo, kdo o práci a vykazování výkonů nemá nejmenší ponětí. Chodím za paní doktorkou pravidelně jednou za dva měsíce, vždy usměvavá, příjemná, vždy vyslechne, poradí a co je hlavní... mám pocit, že je jen pro mne, že mne chápe a vždy poradí.

Pani doktorka je skvělá,vždy mi poradí a pomůže.Jsem jí za to moc vděčná.

Skvělá doktorka, moc mi pomáhá už jen její přístup, cítím, že mi chce opravdu pomoct... není důležitá ani namyšlená, vždy je milá, příjemná... sama jsem si ji vybrala a myslím, že dobře...

Dobrý den, nechápu, kde se bere v předcházejícím příspěvku tolik negativismu, nepodložených obvinění a možná i trochu nějakých osobních sporů ?
Já navštěvuji paní doktorku již 3 roky. Pomoc psychiatra jsem vyhledal sám a když už se člověk dobrovolně odhodlá hledat pomoc u psychiatra, tak si zrovna určitě nevybírá a nehledá reference, kdo je dobrý a kdo je špatný. Mě paní doktorka už z nejhoršího pomohla a určitě to nebylo díky "tunám a bez rozmyslu" předepisovaným lékům....
Navíc mám u své zdravotní pojišťovny možnost nahlížet přes web kdykoliv na svůj výpis čerpané zdravotní péče a není tam z pohledu paní doktorky nic nezákonného ani nepravdivě uvedeného. Mohu tedy znovu shrnout, že já nemám k paní doktorce žádné výhrady a jelikož k psychitrům člověk nechodí "každodenně", tak jelikož mě paní doktorka pomáhá, tak ji mohu označit za velmi dobrou a pokud někdo váhá a hledá, tak ji mohu i doporučit.