Medicentrum Beroun, spol. s r.o.

Jmenuji se Radka Hrbková a naleznete mne v lékařském zařízení Medicentrum a.s. v centru Berouna, kde působím od roku 2021 jako fyzioterapeut v ambula...

• fyzioterapeut

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. pooperační rehabilitace

Paní Hrbková je skvělá fyzioterapeutka. Pomohla mi po operaci kolene. Vždy pozitivní, vše vysvětlila, poradila jak cvičit. Je velice milá, trpělivá, inspirativní a povzbuzující.
Mohu všem doporučit.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. rehabilitace

Paní Hrbková mi velice pomohla. Docházela jsem k ní na rehabilitace po tom kolečku vyšetření co jsem absolvovala. Zajímala se o veškeré podrobnosti a snažila mi co nejvíce ulevit od bolesti. Na konci rehabilitace jsem se cítila znovu ve své kůži a cviky co mám od paní Hrbkové se snažím pravidelně cvičit. Samozřejmě mám občas výpadek, ale když se mi znovu začne ozývat bolest v bedrech, tak tyto cviky mi zaručeně uleví. Moc děkuji za pomoc a vřele doporučuji. Zatím můj nejlepší fyzioterapeut.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapie

Slečna Hrbková je nejen neskutečně milá a pozitivní, ale je i skvělá fyzioterapeutka. Je trpělivá a vše krásně vysvětlí. Nejen to,jak cviky provádět, ale ukáže a vysvětlí Vám i proč. Navíc Vás podpoří i psychicky a budete od ní odcházet s úsměvem na tváři :)

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapie

Tohle děvče je poklad. Milá, s úsměvem na tváři. Její zlaté ruce mi pomohly s bolestí ramene a také větší části zad. I když někdy byla procedura bolestivá, výsledek byl nadočekávání. Už po první návštěvě jsem zaznamenala výrazné zlepšení. Vřele doporučuji!

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. pooperační rehabilitace

Paní Hrbková je skvělá fyzioterapeutka, která mi moc pomohla po operaci kolene. Snažila se vždy ulevit od bolesti a poradit jak cvičit, aby se koleno rozhýbalo jak má. Byla jsem s rehabilitací moc spokojená. Paní Hrbková je velice inspirativní a povzbuzující. Děkuji jí za to.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapie

Paní Hrbcová je velmi milá, ochotná a své práci dobře rozumí. Vše dobře vysvětlí a hlavně pomůže. Jen doporučuji a určitě se někdy vrátím.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. pooperační rehabilitace

Slečna/paní Hrbková je člověkem na svém místě. Jak z hlediska odbornosti a pomoci, tak z hlediska přístupu k pacientovi. Byla jsem moc spokojená.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapie

Paní magistra je velmi milá a šikovná fyzioterapeutka. Nejen, že má opravdu zlaté packy, ale vždy dokáže vybrat a naučit vás ty správné cviky na problém, který máte. Moc mně pomohla a moc jí za to děkuji. Nejlepší fyzioterapeutka, kterou jsem poznala.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapeutické konzultace

Jsem ráda, že jsem byla přidělena ke slečně Hrbkové. Všechny mé dotazy zodpověděla a neměla problém znovu projít jednotlivé cviky. Pozitivní čistá energie. Při návratu obtíží se opět objednám ke slečně Hrbkové.

Umístění: Medicentrum Beroun, spol. s r.o. fyzioterapie

Skvělý odborník na pravém místě. Moc mi pomohla, žádný jiný fyzioterapeut mi tak nepomohl. Zlatý packy.

Mgr. Radka Hrbková

Moc děkuji za milá slova!