Benešova 437, Modřice
Praktický lékař pro dospělé

24. dubna 16, Želešice
Praktický lékař pro dospělé

Lékař i sestra jsou velice příjemní, vstřícní, slušní a operativní. Nelze si naprosto na nic stěžovat.

K panu doktorovi Mudr. Kousalíkovi, chodím již od 15-ti let (tzv. 13 let.). Je to vynikající lékař a vždy je pečlivý a má osobní přístup. Pomohl mi v každé situaci. V Modřicích již nebydlím,ale neměnila bych. Děkuji za vše a mohu jen a jen doporučit. Klára

Pan MUDr Radek Kousalik je nejen skvělý lékař ale i člověk.Vždy ochotný ,vstřícný.Jsme moc rádi v jeho péči M.a A. Krupicovi

Č

Jako lekar FAMOZNI,a nevymenila bych ho a to bydlim na opacne strane Brna a presto u nej zustavam.Pokazde s ordinace odchazim s blazenym usmevem....az tak fajn doktor kousalik je :)))

Dobrý den, chodím k tomuto lékaři již 19 let (od stř.školy) a jsem naprosto spokojená. neměnila bych, ani jeho ani sestřičku, výborná dvojka!

Mudr. Kousalík byl kdysi mým závodním lékařem. Tehdy ještě mladý, ale velice pečlivý. Po zrušení závodních lékařů jsem šla k lékaři podle bydliště. Stal se jim opět Mudr. Kousalík. Dnes bydlím sice jinde, ale pana Mudr. Kousalíka bych nevyměnila a považuji jej za rodinného lékaře. Přístup k pacientovy je nejen profesionální, ale také velice lidský. Stejně tak jedná sestřička Jitka. Mnohokrát jsem zažila, že jednají a pečují o všechny pacienty stejně.

MUDr. Kousalík mě podržel, když mně bylo nejhůř, neměnila bych, jen mám strach, jak ještě dlouho budu moci za ním dojíždět, nejsem z Modřic. Jiného lékaře nepotřebuji, neměnila bych a přikláním se ke všem, kdo ho chválí. To, že neposlal maminku na vyšetření, kde se potom našla rakovina je mně líto, ale někdy tato zákeřná nemoc se skrývá pod jinými příznaky a dávat to za vinu lékaři, to bych asi nedovedla, jsem též po operaci s touto Dg, ale na nikoho to nesvádím a snažím se žít plnohodnotným životem, nereptám, žiju snad pozitivně a snažím se lidem ještě pomáhat a hlavně neklesat na mysli, ta má být veselá, je to přece polovina zdraví.Všem přeji pevné zdraví a takové lékaře i sestřičky, jaké najdete v Modřicích. Jitka a pan doktor= sehraný tým, děkuji.

naprosto slabý

Taktéž zde chci smeknout před panem doktorem Kousalíkem....je to vnímavý, pečlivý, naslouchající odborník na svém místě. Nic neponechá náhodě,pacient z něj cítí zájem,příjemné jednání, maximální ochotu a vstřícnost, a v neposlední řadě chci vyzdvihnout jeho odborné znalosti.Je radost chodit k takovému lékaři,opravdu dělá čest svému řemeslu. Poděkování je zde na místě i sestřičce Jitce...velmi příjemná, usměvavá, ochotná.....jsou skvělá dvojice.

Pan doktor Kousalík je opravdu pozorný, vždy si na vás udělá čas, věnuje se vám, umí naslouchat a vaše problémy nebere na lehkou váhu. Všem bych ho doporučila.