Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimír Fegler
Praktický lékař stomatolog

Vítkovská 391, Odry 74235

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • K panu MUDr. Feglerovi chodí celá naše rodina již 20 let, tj. od doby, kdy si praxi otevřel. Nedokáži si představit, že bychom mohli být někde spokojenější !
    Příjemný, pečlivý, citlivý, nikdy nečekáme v ordinaci, zodpoví vždy na všechny otázky, informuje podrobně pacienta o situaci a o tom, jaké kroky bude podnikat, takže jsme naprosto bez obav, co nás čeká :) Prostě skvělý lékař.

     • Praktický lékař stomatolog Zánět zubu  • 

  • Jo Feďa, ten má zlatý ručičky.

     •  • 

  • Dobrý den,
    Ládík je kvalitní zubař. Opravdu vždy všechno vysvětlí a popíše a pokud mám nějaký dotaz, vždy se dočkám odpovědi. Není problém se s ním poradit. Už jsem u něho byla nesčetněkrát a nemusela se vracet. Poznala jsem hodně zubařů(i Vítkov),ale s tímto naším oderským panem zubařem se to nedá vůbec srovnat. Hlavně se mi líbí to zrcátko! :) Už se na něho těším.

     •  • 

  • Pan doktor je pro mne 1 s hvězdičkou, chodíme k němu i s dcerou a vždy příjemný přístup jak jeho, tak sestřičky. Díííky jen tak dál......

     •  • 

  • Ano chodím k panu doktorovi a bez dřívějších roztřepaných kolen. Sice mi jen párkrát plomboval, takže nevím jak to má se složitějšími zákroky, ale je pečlivý, zdvořilý, ještě nikdy nemusel po sobě nic opravovat, co dodat? A co jiného si přát? Snad jen aby mu to vydrželo

     •  • 

  • nešla bych k nikomu jinému...je úžasný
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Feďa je prostě nej!!!

     •  • 

  • Pan MUDr.Fegler Vladimír je vynikající stomatolog. Velice precizní, nic nenechá náhodě a ochotně Vám vše vysvětlí a poradí. Je prostě skvělý !!!!!!!!

     •  • 

  • K panu zubaři chodíme s dcerkou, na ošetření jsem čekala jen 1x, a to asi 10 minut. Jinak vždy bez čekání. Nedělá mu problém napíchnout injekci od bolesti při vrtání zubu a je vždy pečlivý, zdvořilý, vše co vás zajímá vždy rád a podrobně vysvětlí. Kéž by takových bylo víc!

     •  • 

  • Vynikající odborník, příjemný, citlivý, laskavý, dokáže pacientovi vše srozumitelně vysvětlit, má promyšlenu organizaci práce. Všem vřele doporučuji !































    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu