Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresy (2)

Vít Heblt
Ortopedie - ambulantní péče

Smetanova 1175, Choceň 565-01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

POLIKLINIKA CHOCEŇ, a.s.

Smetanova 830, Choceň 56501

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

10 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • T

    Skvělý ortoped i člověk. Vše trpělivě vysvětlí a vyjde vstříc. Výsledek operace kolene i s odstupem 2 let perfektní.

     • jiné místo Jiný  • 

  • Pan doktor Heblt je kapacita! To s jakým zájmem přistupuje k pacientům jsem nikdy nezažila, nic pro něj není problém a pacientovi se vždy snaží vyjít vstříc. Operoval mi koleno a před tímto doktorem patří klobouk dolů.

     • Ortopedie - ambulantní péče operace kolena  • 

  • Pana doktora můžeme doporučit každému, je to opravdu odborník, avšak s lidským přístupem a milým vystupováním. Naše miminko má kyčle díky němu jako ze škatulky :-)

     •  • 

  • Jeho přístup a neomezený čas věnovat se pacientům i mimo odborného pracoviště nemocnice Litomyšl, se musí ocenit. Už je málo odborníků, kteří na prvním místě vidí pacienta před svým pohodlím a penězi. Doporučuji každému jeho odbornou péči a starostlivost

     •  • 

  • Pan doktor je sympatický, milý, pečlivý, navíc je i vtipný a umí to s dětmi.

     •  • 

  • Takovou výbornou péči o kyčle malého miminka mohu jen a jen doporučit. Je důsledný,milý a vstřícný doktor. díky za něj. Veselá P.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • Velmi dobrý přístup k pacietům.Operoval mě kyčel a jsem velmi spokojená.

     •  • 

  • Velmi hodný, příjemný, sympatický, lidský, odborně na výši. Veliká škoda, že takových doktorů není víc, radost psát hodnocení. Skutečně ho mohu jen a jen doporučit.

     •  • 

  • M

    Pan dr. Heblt,je opravdu pohodář.Když jej požádáte o cokoliv,je velmi vstřícný,milý,věcný :-)Operoval mě 2x,vše v pořádku .Má můj respekt-víc takových,přeji si,at je stále pro nás pacienty takový.

     •  • 

  • L

    Příjemný, pečlivý - zkrátka mohu jen doporučit.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu