MUDr. Věra Poubová

Zubař · Více o specializacích

Frýdek-Místek 1 adresa

21 názorů

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Věra Poubová
Praktický lékař stomatolog

J. Suka 1753, Frýdek-Místek 73801

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

21 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Chodila jsem k ní velmi dlouho a nikdy se nestalo, že by mě jen zkontrolovala. Vždycky si našla něco, co bylo třeba ,,spravit" a já od ní odcházela buď s vytrženým zubem nebo s plombou. A stejnou zkušenost s ní má i moje rodina.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Kdybych chodila k paní doktorce již před x-léty mohla jsem mít o pár zubů v puse víc. Její péče je skvělá!! Divím se těm co pomlouvají, když se vám její péče nelíbí - běžte jinam!!!

     •  • 

  • S peci pani doktorky jsem spokojena.Musela jsem si zvyknout chodit na prevenci 2 krat rocne.Urcite se to vyplati.Pani doktorka je pecliva a velmi zrucna.Za dobre odvedenou praci zaplatit nemam problem.

     •  • 

  • Doporučuji VŠEM co píšete o doktorce jak není úžasná a sestra perfektní... Posudek a nezávazně RTG (panoramatický rentgen)u jiného doktora. Předem mohu konstatovat, že budete hodně překvapeni ! Potom zde napište hodnocení :-) zaplombovaným kazům zdar !



     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Hodně špatný zubař, nedoporučuji rozhodně! Zaplombovala mi polovinu zubů a úplně zbytečně! Už chodím k jinému zubaři a odcházím bez plombování a bez jakýchkoliv problémů!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Prosim vsechny pacienty,kteri nejsou spokojeni,aby pani doktorku nepomlouvali a neurazeli.Nikdo je nenuti chodit k lekarce,ktera jim nevyhovuje.At si najdou jineho lekare.Je svobodna volba lekare.

     •  • 

  • S peci pani doktorky jsem velmi spokojena.Uz k ni chodime cela rodina,deti samozrejme take.Objednaci doby jsou dodre,kvalita pece vyborna.Velmi prijemne je vybavena cekarna,take ordinace je pekna.A hlavne prijemne vystupovani lekare i sestry,na vse dostanu prijatelnou odpoved.

     •  • 

  • K paní doktorce chodím již deset let a nemůžu si ji vynachválit. Velmi profesionální přístup, každý postup do detailů vysvětlí. Sestřička je rovněž příjemná. V čekárně je k dispozici pohodlná sedačka a dětský koutek. A na to, že se za některé výkony platí, si budeme muset zvyknout,ale za dobře odvedenou práci nemám problém zaplatit.

     •  • 

  • ..úroveň zdravotnictví u této zubařky nejde v před, ale zůstalo někde v roce 1985

     •  • 

  • Paní doktorka nám byla doporučena - bohužel - teprve před nedávnem. Je velmi milá, ochotná a profesně na svém místě. Mohu vřele doporučit. S její péči jsme velmi spokojeni.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu