Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Poliklinika Ravak

Čechovská 57, Příbram 261 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

33 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Bez žádanky, kterou vám nikdo nedá, protože chybí lékaři, se s vámi vůbec nebudou bavit.

     • Poliklinika Ravak Jiný  • 

  • L

    Nejmilejší a nejprofesionálnější paní doktorka, s jakou jsem se za život setkala. Míra její empatie je nepopsatelná. Udělá vše, aby ulevila od strachu a při samotném zákroku se postará o to, aby její pacient/ka pociťovala co nejméně bolesti. Vše vysvětlí, se vším seznámí. Je velmi příjemná, milá a snaživá. Kdyby byli všichni lidé tak laskaví, na světě by bylo lépe :).
    A nemohu opomenout její zdravotní sestřičku, která je vskutku skvělá, milá, přívětivá a ochotná (a vtipná! :)).
    Zkrátka, dokonalá lékařská dvojice, člověk se nediví přeplněné čekárně ve dny, kdy je v ordinaci přítomna.

     • Poliklinika Ravak Jiný  • 

  • Výborná, hodná a profesionální paní doktorka s lidským přístupem. Sestřička také bezvadná. Takhle kdyby se chovali i jinde, bylo by to super. Děkuji.

     •  • 

  • Pani doktorka je proste uzasna ,takovych je malo. Ma u sebe tu nej ,nej ,sestricku .Takovou hned nikde nenajdete .Mela by jit vzorem pro vsechny v okrese Pribram ,zvlast v nemocnici .Dekuji pani doktorce ,sestre Janicce za hezky pristup k moji mamince .Dekuji Hana V

     •  • 

  • Paní doktorka i sestřičky, jak v ambulanci, tak na sále ... V Y N I K A J Í C Í . Mám jen slova chvály a uznání. Nechápu jen, že takové jednání a přístup někde jde a jinde ne. Ale tady jsem měla štěstí. Moc děkuji, jste super!!! M.Pokorná ;)

     •  • 

  • naprosto bezproblémová doktora, profesionál a zároveň velmi lidská. doporučuji.

     •  • 

  • Jsem s paní doktorkou i sestřičkou velice spokojena.

     •  • 

  • K

    Musím reagovat-sestřička velice ochotná.vstřícná s moc hezkým vztahem k dětem To je názor i dalřích maminek se ktarými se setkávám

     •  • 

  • Nej,nej,nejužasnější lékeřka se kterou jsem se kdy setkal.Když na chirurgii,tak k paní doktorce Mandíkové.:-)

     •  • 

  • SESTRA JE CHODÍCÍ NEOCHOTA!!!

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu