Ceník
Informace o službách a cenách nejsou k dispozici
Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.
Adresy (2)
Dukelská 568, Nové Město na Moravě 59231
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Masarykova 1493, Nové Město na Moravě 59231
Dostupnost
Na této adrese online kalendář není aktivní
Názory
6 názorů
-
B
Bm
Nejlepší dětská lékařka,velmi vzdělaná, pečlivá a laskavá. Dokáže uklidnit v těžkých situacích. Jsem jí za péči o syna velmi vděčná. Sestřička je také skvělá. Chodíme k nim moc rádi.
• Praktická dětská lékařka • Jiný •
-
J
J. Nováková
Paní doktorka Hradecká a její sestřička, jsou skvělá dvojka. Velmi ochotné, profesionální a v této těžké době, nikdy nebyl s ničím problém. Vždy pomůže, je empatická a vstřícná. Děkuji že Vás máme.
• Praktická dětská lékařka • Jiný •
-
Pacient
Paní doktorka Hradecká je naprosto úžasná! Zná mě od narození, naprosto profesionální, sympatická, ochotná, vždy pomůže. NIKDY jsme se u nich v ordinaci nesetkala s negativním přístupem. O sestřičce ani nemluvě - ta je prostě zlatá! Děti od nich odchází s úsměvem a obrázkem v ruce :-)
S velkou lítostí budu letos muset opustit jejich výbornou péči, prorože už mám na přejití k dospěláckému lékaři. Bohužel.
Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!
(Je zde uvedena 2x, protože se přestěhovala ze staré ordinace do nové, pěkné - přímo v jejich domě.)• • •
-
Pacient
Paní doktorka Hradecká je naprosto úžasná! Zná mě od narození, naprosto profesionální, sympatická, ochotná, vždy pomůže. NIKDY jsme se u nich v ordinaci nesetkala s negativním přístupem. O sestřičce ani nemluvě - ta je prostě zlatá! Děti od nich odchází s úsměvem a obrázkem v ruce :-)
S velkou lítostí budu letos muset opustit jejich výbornou péči, prorože už mám na přejití k dospěláckému lékaři. Bohužel.
Paní Hradeckou můžu jen a jen doporučit!
Kristina• • •
-
Pacient
Paní doktorka je velmi příjemná, vždy usměvavá a nikdy si svými všetečnými dotazy nepřipadám, že zdržuji. Je možné s ní i problémy konzultovat po telefonu. Je velmi pečlivá, pokud si něčím není jistá, hned vás doporučí k specialistovi, snaží se nic nezanedbat. Jelikož máme miminko, tak nám vyhovuje i objednání na čas, kdy vím, že nestrávím v čekárně dopoledne. Také sestřička je velmi příjemná.
• • •
-
T
titinka
Je to naše milá paní doktorka. Moje děti k ní chodí od narození. Je velice pečlivá, milá a hodná a ochotná. A její sestřička (maminka) také. Moje dcera, které bude příští rok 18 si vůbec neumí představit, že by měla začít chodit k někomu jinému.
• • •
Jste tento lékař?
Upravit nebo spravovat profil