Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Radmila Olšrová
Praktický lékař pro děti a dorost

Markvartovická 25/1200, Ludgeřovice 47414

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

24 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Nejúžasnější dětská doktorka. Máme jen ty nejlepší zkušenosti! :) Vždy je velice milá, ochotná a má skvělý přístup k dětem :) Vřele doporučuji!

     • Praktický lékař pro děti a dorost  • 

  • Paní doktorku mají naše děti opravdu rády. Vždy milá, usměvavá, trpělivá, děti k ní chodí beze strachu, což je důležité. Zatím jsme s ní neměli žádný problém. Určitě doporučuji ostatním.

     •  • 

  • Dobrý deň,
    najlepšia detská lekárka, dopodrobna vysvetlí, vypočuje, ochotná, vždy milá a ľudkská, a výborná odborníčka.

     •  • 

  • Velice milá a ochotná lékařka, co se týče kvality péče úžasná!!! Dr. Olšrová je kvalitní lékař, ale také skvělý člověk!! Jen a jen doporučuji.

     •  • 

  • Paní doktorka je velmi sympatická a milá. Ve svém oboru je opravdu odborník, vše vždy vysvětlí tak, že to pochopíme i my, laici. K dětem se chová jako kamarádka, mé děti ji mají velmi rády. Jsem moc ráda, že k ní můžeme s dětmi chodit.

     •  • 

  • Paní doktorka je milý a vždy usměvavý odborník. Náš syn ji má velice rád a nikdy k ní nejdeme s pláčem. Můžu vřele doporučit!

     •  • 

  • VELMI KVALITNÍ LÉKAŘ VELMI DOBŘE VÍ CO DĚLÁ

     •  • 

  • Vždy příjemná, usměvavá.Důsledná. Vše srozumitelnou formou vysvětlí.Kéž by byli všichno doktoři takoví. Děti ji maji rády. Ochotné a milé sestřičky. Neměnila bych!

     •  • 

  • S p.doktorkou Olšarovou jsme nadmíru spokojení. Máme dvě děti a i Ty mluví o p.doktorce moc mile. Přešli od jiné doktorky na doporučení známé a za celý rok jsem ještě nezalitovala. Hodně oceňují ochotu p.Olšarové poradit i po telefonu. Dcera měla u bývalého lékaře za celý rok tolik antibiotik, že už nikde ani nevěděli co ji dát, ale teď měla za rok jen jedny a to mluví za vše.

     •  • 

  • S pani dr. Olsrovu jsem velice spokojena, muj 4.mesicni syn taky.Pani dr. je vzdy prijemna a mila, mohu se na cokoliv zeptat vse ochotne vysvetli.Clovek muze zavolat a pani dr. poradi i po telefonu.Vrele doporucuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu