Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Petr Havlovic
Ordinace PL pro děti a dorost

Šandova 147, Kutná Hora 284 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Ochotný ,pečlivý PAN DOKTOR!!! ...milá a hodná zdravotní sestřička !!!! i v nemocnici je vždy super!!!!! Doporučuji všem !!! !!!

     •  • 

  • Ať zavolám kdykoli, vždy se dočkám laskavého a vstřícného jednání. Můj syn se těší k "našemu" panu doktorovi i na očkování. A to si myslím, že je nejlepší ocenění:-D
    Vřele doporučuji!!
    Katka Dlouhá

     •  • 

  • velmi příjemný pan doktor .Vše vysvětlí do podrobna. Děti ho mají moc rádi.
    ```
    Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
    ```

     •  • 

  • pan doktor je veelmi dobry pediatr chodíme k němu už 12 let.

     •  • 

  • M

    Vždy příjemný a vlídný, nyní i nová ordinace, mailová infoslužba... Avšak především vynikající odborník, který vždy našemu malému dobře pomohl (i na svět:-). Díky a opravdu doporučuji.

     •  • 

  • K

    Vynikající PAN doktor - ještě že ho v KH máme.

     •  • 

  • K

    Velice šikovný a výborný doktor. K dětem se krásně chová. Máme malé miminko a na všechny dotazy (kterých mám vždy kupu) mi vždy velice hezky a srozumitelně odpoví. Jeho práce mluví za vše. Nikdy sem na něj neslyšela žádnou stížnost. Dávám velikou 1* a děkuji za vzornou péči o našeho drobečka.

     •  • 

  • Z

    Zavolám - li v kterou kolik denní (myslím i noční) dobu neváhá a poradí. Dle mého názoru se jedná nejen o velice chytrého člověka, ale především je to fantastický doktor. Děti ho milují, ať malé nebo velké.

     •  • 

  • V

    Jsem zdravotník a své jediné dítě bych jen tak někomu nesvěřila. Naštěstí pediatra často nepotřebujeme, ale v těch několika případech byla péče, vstřícnost a hlavně výsledek zcela podle mých představ. Rozhodně musím pochválit i sestřičku, která snadno zvládne i dítě vystrašené až hysterické (vlastní zkušenost - jakákoli injekce v útlém věku byla občas náročná na nervy všech zúčastněných :-)).

     •  • 

  • Š

    Velmi dobrý lěkař.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu