Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Petr Chrášťanský
Soukromá stomatologická ordinace

U Kuželníku 400, Chýnov 39155

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

11 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Má citlivý přístup a svou práci dělá pečlivě. Chodím k němu už víc jak čtvrt století a nemůžu si naříkat. Co mi opravil drží a to mám plombované skoro všechny zuby. V průběhu let svou ordinaci modernizoval a má i vlastní rentgen. Prostě odborník, který jde s dobou.

     • Soukromá stomatologická ordinace  • 

  • Ocenuji u pana doktora ochotu,rychlost a preciznost.

     •  • 

  • S panem doktorem jsem velice spokojen. Není lepší zubař!

     •  • 

  • Chválím - jsme spokojeni.

     •  • 

  • Naprostá spokojenost,pan doktor je moc příjemný,precizní a sympatický.Jsem moc ráda,že jsem se k němu přeobjednala.

     •  • 

  • ta


    Cesta: Titulní stránka > Město > Seznam podnikatelů a služeb

    Zubní lékař MUDr. Petr Chrášťanský


    Telefon:
    pevná linka: 381 297 837

    Úřední hodiny:
    Pondělí: 7:00 - 17:00
    Úterý: 7:00 - 15:30
    Středa: 7:00 - 13:00
    Čtvrtek: 13:00 - 17:00
    Pátek: 7:00 - 13:00

     •  • 

  • jsme velice spokojeni doporučuji všem

     •  • 

  • Pan doktor Chrášťanský je nejlepší zubař, kterého jsme kdy poznala a to mám díky velmi špatným zubům už dost zkušeností. Je velmi šikovný, rychlý a pečlivý. Chápu, že pro někoho, kdo na něj není zvyklý, může působit neomaleně, tvrdě či nepříjemně. Z vlastní zkušenosti si myslím, že je mnohem lepší, pokud se zákrok (trhání zubů, čištění nervových kanálků a podobné úžasnosti) udělá rychle a čistě, než když trvá straašně dlouho. Dále bych podotkla, že je moc milý na děti a ty se díky němu nebojí chodit k zubaři.

     •  • 

  • Tak k tomuhle panu doktorovi už nikdy, jeho čištění kanálků byl nejhorší zážitek v mém životě a když jsem to odmítla snášet tak na mně pan doktor klekl a sestra lehla a já to musela přečkat. Takže vám ho vážně nedoporučuju!

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • S léčbou pana doktora také nejsem spokojená,tři měsíce mi léčil stoličku,neúspěšně.Ke všemu byl hrubý,drzý a zničil mi oblečení!!!kalhoty,svetr,savem či co to bylo!!! celá rodina jsme si našli jiného zubaře.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu