Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavla Dobrovolná
Zubní lékař

Čs. armády 1402/6a, Hlučín 748 01

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • J

    Děkuji paní Doktorce, za její pečlivou práci, s ošetřením v ordinaci jsem vždy spokojená.

     • Zubní lékař Jiný  • 

  • F

    Pani doktorka je nejlepší co může být úžasný člověk, milá,pečlivá mám panickou hrůzu z doktorů ale paní doktorka i její sestřička jsou prostě báječně chodím i se zbytkem rodiny a malý 7 let sice trošičku strach má ale když přijdeme paní doktorka vše vysvětlí..je opatrná a malý odchází s úsměvem.
    Klobouk dolu před touto lekarkou

     • Zubní lékař Jiný  • 

  • Paní doktorka je člověk na svém místě. Je velmi pečlivá, hodná, vždy se snaží pomoct.. vždy vysvětlí, co bude provádět a proč. A člověk tam nenechá celou výplatu. Opravdu jí záleží na chrupu pacienta, velmi doporučuji.

     • Zubní lékař Jiný  • 

  • Paní doktorka je velmi pečlivá, trpělivá a hodná lékařka. Chodím k ní s vnučkou od jejich 6 let, dnes už je jí 11, a i když byly začátky těžké jak pro paní doktorku, tak pro vnučku, díky její obrovské péči má dnes zuby, za které se nemusí stydět :-). L.Č.

     • Zubní lékař prevence zubního kazu  • 

  • Mohu jen potvrdit hodnocení jiných. Pečlivá, precizní, milá. Je vidět, že tuto práci dělá z láskou, ne aby zbohatla.

     •  • 

  • Úžasný člověk, precizní a velmi poctivý lékař. :-) Vřele doporučuji, stráví se mnou i 40 minut a to mi nedělá žádný náročný zákrok, ale opravdu očistí zub vedle zubu a to velmi pečlivě a precizně.

     •  • 

  • Nikdy jsem neměla tak precizního zubního lékaře jako je paní doktorka. Je velmi pečlivá, každá návštěva trvá sice delší dobu, než na jakou jsem byla zvyklá u předchozích zubních lékařů. Toto mi ale vůbec nevadí, protože práci odvede sice pomaleji, ale o to kvalitněji. Rukavice používá, prostředí je nové, čisté, útulné. Moc chválím i spolupráci s dentální hygienistkou, která do ordinace dochází vždy ve čtvrtek odpoledne, myslím si, že toto moc zvedlo úroveň nabízených služeb ordinace. Jsem velmi ráda, že i na menším městě je kvalitní zubní lékařka a nemusím dojíždět jinam mimo místo bydliště.

     •  • 

  • S paní doktorkou jsem spokojená velice. Po nepříjemných zkušenostech s jinými stomatology si ji nemůžu vynachválit. Je velmi příjemná, citlivá a nejvíce oceňuji její preciznost. Neměnila bych.

     •  • 

  • ať si udělá každý vlastní názor....její služby jsou sice dobré...má ohromné nervy...některým i při plombování píchá umrtvující injekci...ale plomba i černá stojí 220 kč. bílá pak 500kč, kanálky 1 000 Kč, a korunka nasazovací až 3 000 Kč. holt za určitou kvalitu nebo kvantitu si mustíe zaplatit...já s mými dětmi za chvíli vyhlásím osobní bankrot...

     •  • 

  • Velmi ochotná a pečlivá paní doktorka, sestřička také příjemná, hezké nové prostory. Vyšetření nebolelo:-).

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu