Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Pavel Andrýsek
Odborný lékař ortopedie

Tyršova 21, Nový Jičín 74101

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

16 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • D

    Syna(14 let), který hraje závodně volejbal, začal bolet kotník a tak jsme navštívili ordinaci pana doktora Andrýska. Udělal okamžitě rentgen, objevil v lezní kosti větší cistu a obratem zajistil ve fakultní nemocnici Brno přednostní operaci. Hrozilo proražení kloubu s trvalými následky.
    Vše se podařilo doléčit a my jsme panu doktorovi vděční za jeho profesionální přístup. Nebyla tam žádná arogance, jen je pravda, že telefonicky si v této ordinaci domluvit termín návštěvy není vůbec jednoduché. Asi je třeba si uvědomit, že volající nemůže mít přednost před těmi, kteří čekají na vyšetření v čekárně.

    D.Kusák

     • Odborný lékař ortopedie Jiný  • 

  • X

    Jsem spokojená s ošetřením a přístupem k panu doktorovi už chodím několik let

     • Odborný lékař ortopedie Jiný  • 

  • Chodila jsem k němu jako dítě.Moje mamka ho upozornila s podezřením že mám ploché nohy ale on bez žádného jiného vyšetření začal léčit skoliózu páteře řešením koreztu nosila jsem ho skoro 3 roky a když jsem chtěla nový tak mi řekl v patnácti letech moc jíš nemáš nárok na další,, nevím co čekal když se v tom nedalo hýbat.. tak už vypisoval papíry na operaci po 5 letech mi zjistili že jsem operaci podstoupila a korzet nosila téměř zbytečně jelikož problém byl v nohou. Takže já určitě nedoporučuji..

     • Odborný lékař ortopedie  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Myslela jsem, že mi pomůže, píchal mi injekce, které nebyli levné a pak řekl, že jsem zcela zdravá a nepotřebuji žádnou lékařskou pomoc. Po další návštěvě mi řekl, že jestli chci uvolnění z TV, tak že mám uvažovat o operaci, jinak že mi ho nenapíše.
    Nechápu proč se zmiňoval o operaci, když řekl, že žádnou lékařskou péči nepotřebuji a že jsem zcela zdravá...

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Myslel jsem si že vše rozchodím bez lékaře, ale nešlo to. Naštěstí je tu pan doktor Andrýsek, který mi pomohl a nyní nemám problém s další návštěvou. Profesionální a přitom příjemné jednání. Z mé strany naprostá spokojenost.

     •  • 

  • Byla jsem tam,jen 2krát s dcerou a už nikdy více,arogantní chování pana doktora mě šokovalo a i dceru natolik,že z představy další kontroly nemůže spát a bojí se k němu jít. Má skoliózu a pan doktor jí řekl,že jí tam nemá co bolet a rozmyslí si,co v tělocviku dělat nechce a naznačoval nevhodným způsobem,že se chce ulívat z tělocviku.Celkem se mi jeho přístup nelíbil a raději okamžitě hledám jiného ortopeda.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Velice dobrý je v radách typu "Musíte shodit kila" po oblíbeném vážení (na váze). Jinak rád objednává k nové návštěvě bez nějakých léčebných zákroků.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Dlouho jsem si myslel, že ortopeda nebudu potřebovat. Mýlil jsem se! Ještě, že je tu pan MUDr Andrýsek. Předcházející dobrá pověst nelhala!

     •  • 

  • Odborník na svém místě.

     •  • 

  • ja sem spokojena i rodiče jsou spokojeni

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu